Organizacja RAL Construct Invest Poland II osiągnęła 364 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 364 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 847 000 zł.
Strata netto wyniosła 483 000 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 364 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 364 000 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -483 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -483 000 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji RAL Construct Invest Poland II wynosi 14 128 917 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 74 060 000 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 14 128 917 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 14 128 917 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT RAL Construct Invest Poland II wynosi -595 tys. zł.
EBITDA RAL Construct Invest Poland II wynosi -952 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji RAL Construct Invest Poland II wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2018 roku. • 4,35% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji RAL Construct Invest Poland II wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2018 roku. • 0,06% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
RAL Construct Invest Poland II charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla RAL Construct Invest Poland II wynosi 610 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3,7 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3,7 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 610 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 610 tys. zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3,7 mln zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne RAL Construct Invest Poland II wyniosły
-959 000
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów RAL Construct Invest Poland II wyniosła 18 648 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 476 000 zł.
a
ktywa trwałe to 18 172 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 18 648 000 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 133 000 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 18 515 000 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 18 648 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 18 648 000 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -3%.
Marża operacyjna wyniosła -163%.
Marża netto wyniosła -133%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -163 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -133 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania RAL Construct Invest Poland II wyniosły 133 000 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 18 648 000 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 133 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 133 000 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2018 roku • 0% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja RAL Construct Invest Poland II wykazała przychody na poziomie 364 000 zł.
Organizacja zarobiła -371 000 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 112 000 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -483 000 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -30% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 112 000 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 112 000 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja RAL Construct Invest Poland II wykazała zysk netto większy niż 6% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 53% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 89% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 6% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 53% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 84% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 11% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 43 dni po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 43 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 43 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+43
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
+1 mies. 13 dni27-08-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie