Usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw|Obsługa kadrowo-płacowa|Specjalizacja w Estońskim CIT|Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów|Dostępność dla firm z całej Polski
APERTA 1 Sp. z o.o. to biuro rachunkowe z siedzibą w Lublinie, które oferuje szeroką gamę usług księgowych i kadrowo-płacowych. Firma, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w branży, specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Celem APERTA 1 jest długofalowa współpraca oparta na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb klientów. Biuro efektywnie prowadzi zarówno tradycyjne księgi rachunkowe, jak i podatkowe księgi przychodów oraz rozchodów, a także oferuje usługi kadrowe. Wyróżnia się podejściem nastawionym na indywidualne potrzeby klientów oraz możliwości prowadzenia księgowości w ramach Estońskiego CIT. APERTA 1 uzyskało Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług. Biuro jest dostępne dla klientów z różnych sektorów działalności, takich jak produkcja, handel czy usługi, dbając o wygodny dojazd i komfort współpracy.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Aperta 1 osiągnęła 685 841 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 685 841 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 675 395 zł.
Zysk netto wyniósł 10 446 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 97 977 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 685 841 zł w 2025 roku. • 587 167 zł w 2024 roku. • 582 524 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1492 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 10 446 zł w 2025 roku. • -2543 zł w 2024 roku. • 53 822 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Aperta 1 wynosi 586 525 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
87 514 zł a 1 714 602 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 83 789 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 586 525 zł w 2025 roku. • 471 124 zł w 2024 roku. • 685 226 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Aperta 1 wynosi 14 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Aperta 1 wynosi 5 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
0 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 5 os. w 2025 roku. • 5 os. w 2024 roku. • 6 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Aperta 1 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Aperta 1 wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Aperta 1 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Aperta 1 wynosi 19 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 41 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 41 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 19 tys. zł w 2025 roku. • 16 tys. zł w 2024 roku. • 20 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 41 tys. zł w 2025 roku. • 37 tys. zł w 2024 roku. • 38 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Aperta 1 wyniosły
671 812
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Aperta 1 wyniosła 141 169 zł.
a
ktywa obrotowe to 141 169 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 141 169 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 24 484 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 116 686 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 20 167 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 141 169 zł w 2025 roku. • 123 626 zł w 2024 roku. • 130 435 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Aperta 1 wyniosły 24 484 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 141 169 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 17%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3498 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 24 484 zł w 2025 roku • 17 386 zł w 2024 roku • 21 652 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 17% w 2025 roku • 14% w 2024 roku • 17% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Aperta 1 wykazała przychody na poziomie 685 841 zł.
Organizacja zarobiła 13 984 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3538 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 10 446 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 25% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 505 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3538 zł w 2025 roku • 208 zł w 2024 roku • 4163 zł w 2023 roku