Organizacja Limitless Group osiągnęła 2 949 634 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 949 634 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 085 172 zł.
Strata netto wyniosła 1 135 538 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 737 409 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 949 634 zł w 2021 roku. • 1 467 656 zł w 2020 roku. • 5 069 516 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -283 885 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -1 135 538 zł w 2021 roku. • -696 032 zł w 2020 roku. • 1 144 952 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Limitless Group wynosi 1 966 423 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 7 374 085 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 491 606 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 966 423 zł w 2021 roku. • 1 418 938 zł w 2020 roku. • 8 922 008 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Limitless Group wynosi -1,14 mln zł.
EBITDA Limitless Group wynosi -1,14 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Limitless Group wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
1 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2021 roku. • 1 os. w 2020 roku. • 1 os. w 2019 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Limitless Group wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,362% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku. • 2,89% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Limitless Group wynosi 5,8%. To oznacza, że firma ma szansę 5,8% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,422% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 5,8% w 2021 roku. • 0,93% w 2020 roku. • 0,02% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Limitless Group charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 3 poziomy w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Limitless Group wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 118 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 118 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 30 tys. zł w 2020 roku. • 247 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 152 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 118 tys. zł w 2021 roku. • 206 tys. zł w 2020 roku. • 449 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
292 259
zł.
Koszty operacyjne Limitless Group wyniosły
4 085 164
zł.
Wynagrodzenia stanowią
7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
73 065 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 292 259 zł w 2021 roku • 302 746 zł w 2020 roku • 351 882 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7% w 2021 roku •
14% w 2020 roku •
9% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Limitless Group wyniosła 2 008 842 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 008 842 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 008 842 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 557 046 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -548 204 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 502 211 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 008 842 zł w 2021 roku. • 1 184 010 zł w 2020 roku. • 1 556 658 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -57%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 207%.
Marża operacyjna wyniosła -38%.
Marża netto wyniosła -38%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -14.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 51.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Limitless Group wyniosły 2 557 046 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 008 842 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 127%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 639 261 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 557 046 zł w 2021 roku • 596 676 zł w 2020 roku • 273 291 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 127% w 2021 roku • 50% w 2020 roku • 18% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Limitless Group wykazała przychody na poziomie 2 949 634 zł.
Organizacja zarobiła -1 135 538 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -1 135 538 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 114 680 zł w 2019 roku