Przychody operacyjne wyniosły 31 439 zł. Pozostałe przychody to 13 zł.
Całkowite koszty wyniosły 28 148 zł.
Zysk netto wyniósł 3304 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
10 976 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 31 452 zł w 2020 roku. • 62 485 zł w 2019 roku. • 9499 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
3927 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3304 zł w 2020 roku. • -4383 zł w 2019 roku. • -4550 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Hlin wynosi 32 594 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
13 103 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 32 594 zł w
2020 roku. • 41 094 zł w
2019 roku. • 6388 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Hlin wynosi 3 tys. zł.
EBITDA Hlin wynosi 3 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
3921 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3476 zł w
2020 roku. • -4133 zł w
2019 roku. • -4365 zł w
2018 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
2848 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 3476 zł w
2020 roku. • 25 902 zł w
2019 roku. • -2220 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Hlin mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 16 obwieszczeń
dotyczących organizacji Hlin. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 3 sierpnia 2026.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 3 sierpnia 2026 (MSiG nr 148/2026).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
16
obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 7431. HLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 02.03.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/20939/25/512]
UWAGAMSiG 148/2026XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.07.2026 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Poz. 32352. HLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Krakowie. KRS 0000721864. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE,
XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2 marca 2018 r., sygn. akt
XI Ns-Rej. KRS 20939/25/512.
[BMSiG-32253/2025]
UWAGAMSiG 120/2025IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
ogłasza o wszczęciu z urzędu postępowania o rozwiązanie
bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego HLIN
spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000721864,
ostatni ujawniony w Rejestrze adres siedziby: KRAKÓW,
UL. KRAKOWSKA NR 5 LOK. LOK. UA, KOD POCZ. 31-062,
POCZTA KRAKÓW.
Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes
mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu spółki bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jej wykreśleniu z Rejestru,
do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia.
y W przypadku stwierdzenia, że HLIN spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością nie posiada zbywalnego majątku i fak-
. tycznie nie prowadzi działalności gospodarczej, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego
wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (14) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 927038. HLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
02.03.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/29280/21/428]
Rzuć okiemMSiG 204/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. S&A
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. HLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. KROKUSOWA nr domu
6 nr lokalu 41 kod pocztowy 30-430 poczta KRAKÓW
kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość KRAKÓW ulica
UL. KRAKOWSKA nr domu 5 nr lokalu LOK. UA kod
pocztowy 31-062 poczta KRAKÓW kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 01.10.2021
R., ZMIANA §1, §2, §4, §5, §6, §8, §10, §11, §13, §15
UMOWY SPÓŁKI
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. INSHEV
2. SERHII 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500ZŁ 6. NIE 2 1. INSHEVA
2. HANNA 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500ZŁ 6. NIE wpisać: 3 1. TRUX V. W P I S Y D O
BACH 2. ARTEM 3. [ukryto] 5. 46 UDZIAŁÓW
O ŁACZNEJ WARTOŚCI 4.600,00 ZŁ 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. INSHEVA 2. HANNA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. INSHEV 2. SERHII
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 3 1. TRUBACH 2. ARTEM 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 13 92 Z PRODUKCJA GOTOWYCH WYROBÓW
TEKSTYLNYCH wpisać: 2 1. 56 29 Z POZOSTAŁA
USŁUGOWA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA
wykreślić: 1 2. 46 21 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
ZBOŻA, NIEPRZETWORZONEGOTYTONIU, NASION
I PASZ DLA ZWIERZĄT 2 2. 46 31 Z SPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW 3 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY
SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 4 2. 56
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEM 5 2. 74 20 Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA 6 2. 85 5 POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI
7 2. 96 02 Z FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI
KOSMETYCZNE wpisać: 8 2. 45 HANDEL HURTOWY
I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI;
NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 9 2. 47
HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU
DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
10 2. 49 TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY 11 2. 53 DZIAŁALNOŚĆ
POCZTOWA I KURIERSKA 12 2. 64 FINANSOWA
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, Z WYŁĄCZENIEM
UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
13 2. 66 DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI
FINANSOWE ORAZ UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE
EMERYTALNE 14 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 15 2. 77
WYNAJEM I DZIERŻAWA 16 2. 85 EDUKACJA
Poz. 349078. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.03.2018.
[RDF/294580/21/627]
MSiG 109/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 349077. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SYSTEM,
wpis do rejestru: 02.03.2018.
[RDF/294580/21/226]
MSiG 109/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 349076. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.03.2018.
[RDF/294579/21/623]
MSiG 109/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.05.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 298549. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.03.2018.
[RDF/203637/20/805]
MSiG 113/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 298548. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.03.2018.
[RDF/203637/20/404]
MSiG 113/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 298547. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SYSTEM,
wpis do rejestru: 02.03.2018.
[RDF/203637/20/3]
MSiG 113/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.05.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1033826. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
02.03.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/24674/19/783]
Rzuć okiemMSiG 183/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.09.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 22.08.2019R., ZMIANA §4
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. ZAKUSYLO
2. TARAS 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. NIKOLAIEVA 2. IULIIA 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW
: O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE wpisać: 3 1. INSHEV 2. SERHII 3. [ukryto] 5. 25
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500ZŁ 6. NIE
4 1. INSHEVA 2. HANNA 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500ZŁ 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. ZAKUSYLO 2. TARAS 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. NIKOLAIEVA 2. IULIIA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
wpisać: 3 1. INSHEVA 2. HANNA 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 4 1. INSHEV 2. SERHII
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 2. 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA
Poz. 134913. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.03.2018.
[RDF/996142/19/334]
MSiG 60/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 27.02.2018 DO 31.12.2018
Poz. 134912. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.03.2018.
[RDF/996141/19/933]
MSiG 60/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 27.02.2018 DO 31.12.2018
Poz. 134911. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SYSTEM,
wpis do rejestru: 02.03.2018.
[RDF/996140/19/532]
MSiG 60/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.03.2019 okres OD
27.02.2018 DO 31.12.2018
Poz. 24217. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0 0 0 0721864.
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
02.03.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/38472/18/67]
Rzuć okiemMSiG 10/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.01.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
pi- nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić:
1 1. INSHEV 2. SERHII 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAA) ŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500 ZŁ 6. NIE
2 1. INSHEVA 2. HANNA 3. [ukryto] 5. 25
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500 ZŁ 6. NIE
wpisać: 3 1. ZAKUSYLO 2. TARAS 3. [ukryto]
5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00
ZŁ 6. NIE 4 1. NIKOLAIEVA 2. IULIIA 3. [ukryto]
5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00
ZŁ 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. INSHEV 2. SERHII 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. INSHEVA 2. HANNA
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać:
3 1. ZAKUSYLO 2. TARAS 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 4 1. NIKOLAIEVA 2. IULIIA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 115682. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000721864. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
02.03.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/12177/18/329]
Rzuć okiemMSiG 87/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 2. Kapita
został pokryty
KA
Poz. 65616. S&A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0 0 0 0721864.
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
02.03.2018.
[KR.XI NS-REJ.KRS/6856/18/270]
MSiG 49/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
i W dniu 02.03.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. S&A SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat
KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW
2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. KROKUSOWA
nr domu 6 nr lokalu 41 kod pocztowy 30-430 poczta
KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 27.02.2018 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. INSHEV 2. SERHII 3. [ukryto]
5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500 ZŁ
6. NIE 2 1. INSHEVA 2. HANNA 3. [ukryto] 5. 25
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ 2. Kapitał nie
został pokryty
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. INSHEV 2. SERHII 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. INSHEVA 2. HANNA
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 13 92
Z PRODUKCJA GOTOWYCH WYROBÓW TEKSTYLNYCH 1 2. 46 21 Z SPRZEDAŻ HURTOWA ZBOŻA,
NIEPRZETWORZONEGO TYTONIU, NASION I PASZ
DLA ZWIERZĄT 2 2. 46 31 Z SPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW 3 2. 47 91 Z SPRZEX V. W P I S Y D
DAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY
SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4 2. 56 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA
Z WYŻYWIENIEM 5 2. 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM
W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ
POWIĄZANA 6 2. 74 20 Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA 7 2. 85 5 POZASZKOLNE FORMY
EDUKACJI 8 2. 96 02 Z FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Hlin nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hlin wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,12% w 2020 roku. • 0,32% w 2019 roku. • 1,02% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Hlin charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hlin wynosi 506 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2019 a 2020 rokiem. Zmiana wynosi 387 zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 506 zł w 2020 roku. • 119 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1 tys. zł w 2020 roku. • 2 tys. zł w 2019 roku. • 380 zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1690
zł.
Koszty operacyjne Hlin wyniosły
27 963
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
384 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1690 zł w 2020 roku • 1353 zł w 2019 roku • 922 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0,3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2020 roku •
2% w 2019 roku •
6,6% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hlin wyniosła 7902 zł.
a
ktywa obrotowe to 7902 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7902 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -630 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8532 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 15 486 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 540 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 7902 zł sumy bilansowej i -630 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 4664 zł sumy bilansowej i -3933 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 38 874 zł sumy bilansowej i 450 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
27 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
243,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
28,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
29 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Hlin wyniosły 8532 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7902 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 108%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 14 946 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 8532 zł w 2020 roku • 8598 zł w 2019 roku • 38 425 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
4,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 108% w 2020 roku • 184% w 2019 roku • 99% w 2018 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Hlin wynosi 14,86 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 14,86 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 11,83, czyli same środki pieniężne pokrywają 1183% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (7902 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (532 zł) o 7370 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
8 tys. zł
1 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 6 tys. zł należności i inne: 2 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 14,86 zł, z czego 11,83 zł w gotówce.
14,86
płynność bieżąca
14,86
płynność szybka
11,83
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 2,98 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 14,86 w 2020 roku • 7,8 w 2019 roku • 20,82 w 2018 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Hlin wynosi 22 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 5 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 18 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 1604 zł, z czego 1604 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza18 dni
firma płaci dostawcom 18 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
22 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 22 dni
5 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 5 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe2 tys. zł
klienci są winni firmie 2 tys. zł
do 12 miesięcy2 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 22 dni w 2020 roku • 7 dni w 2019 roku • 0 dni w 2018 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Hlin wynoszą 27 961 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 18 156 zł, czyli 65% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 6147 zł, czyli 22% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 1969 zł, czyli 7% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem28 tys. zł
Usługi obce18 tys. zł · 65%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów6 tys. zł · 22%
Podatki i opłaty2 tys. zł · 7%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)2 tys. zł · 5%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia153 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 28 tys. zł w 2020 roku • 66 tys. zł w 2019 roku • 14 tys. zł w 2018 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wartość sprzedanych towarów i materiałów, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Hlin wykazała przychody na poziomie 31 452 zł.
Organizacja Hlin wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Pozostała usługowa działalność gastronomiczna".
Organizacja wykazała przychód większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 45% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 32% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 69% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:26 266,73
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów488,23
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów25 778,50
B. Koszty działalności operacyjnej27 961,39
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce18 155,98
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 969,19
V. Wynagrodzenia1 536,38
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)153,26
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów6 146,58
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-1 694,66
D. Pozostałe przychody operacyjne5 172,29
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne5 172,29
E. Pozostałe koszty operacyjne1,80
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1,80
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)3 475,83
G. Przychody finansowe12,91
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne12,91
H. Koszty finansowe184,99
I. Odsetki, w tym: (+1)41,86
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne143,13
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)3 303,75
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)3 303,75
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Hlin składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 132 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 140 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-132
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−4 mies. 20 dni28-05-2021
2019
−4 mies. 18 dni30-05-2020
2018
−3 mies. 27 dni20-03-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Trubach Artem posiada 46 udziałów, które stanowią 92% firmy.
Pozostałe 8% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 06.10.2021 jest Trubach Artem kontrolujący
92% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 13.09.2019 do 06.10.2021: • Inshev Serhii (50% udziałów) • Insheva Hanna (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 08.01.2019 do 13.09.2019: • Zakusylo Taras (50% udziałów) • Nikolaieva Iuliia (50% udziałów)