SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
KOMPLEMENTARIUSZ REPREZENTUJE SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE. PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI MA KOMPLEMENTARIUSZ DF INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE ORAZ KOMPLEMENTARIUSZ- DAMIAN FEDUK
Organizacja DF Invest M2 osiągnęła 34 169 206 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 33 895 510 zł. Pozostałe przychody to 273 696 zł.
Całkowite koszty wyniosły 27 647 217 zł.
Zysk netto wyniósł 6 248 294 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 6 833 841 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 34 169 206 zł w 2022 roku. • 12 054 160 zł w 2021 roku. • 4 264 990 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1 248 737 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6 248 294 zł w 2022 roku. • -1 797 333 zł w 2021 roku. • -705 338 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji DF Invest M2 wynosi 50 473 828 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 701 182 zł a 87 476 110 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 10 091 078 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 50 473 828 zł w 2022 roku. • 8 036 107 zł w 2021 roku. • 2 843 327 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT DF Invest M2 wynosi 7,02 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie DF Invest M2 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji DF Invest M2 wynosi 2,80%. To oznacza, że firma ma szansę 2,80% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,022% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,80% w 2022 roku. • 2,82% w 2021 roku. • 2,88% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji DF Invest M2 wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2022 roku. • 1,12% w 2021 roku. • 0,66% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
DF Invest M2 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla DF Invest M2 wynosi 1,11 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 720 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,36 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 720 tys. zł a 1,36 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
222 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,11 mln zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 720 tys. zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,36 mln zł w 2022 roku. • 479 tys. zł w 2021 roku. • 170 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne DF Invest M2 wyniosły
26 871 756
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów DF Invest M2 wyniosła 3 701 196 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 701 196 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 701 196 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 99 619 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 601 577 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 739 912 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 701 196 zł w 2022 roku. • 26 627 006 zł w 2021 roku. • 11 334 794 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 169%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 173%.
Marża operacyjna wyniosła 21%.
Marża netto wyniosła 18%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -22.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 70 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3073043 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania DF Invest M2 wyniosły 99 619 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 701 196 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 19 075 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 99 619 zł w 2022 roku • 29 273 723 zł w 2021 roku • 12 184 178 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 51.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2022 roku • 110% w 2021 roku • 107% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja DF Invest M2 wykazała przychody na poziomie 34 169 206 zł.
Organizacja zarobiła 7 293 870 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 045 576 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 6 248 294 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 14% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 209 115 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 045 576 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja DF Invest M2 wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 98% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 98% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 16% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2022 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 33 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 78 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-33
dni względem terminu
5
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−2 mies. 18 dni28-04-2023
2021
−18 dni27-09-2022
2020
−3 mies. 12 dni05-07-2021
2019
w terminie15-10-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
+1 dni16-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki