Sprzedaż wysokiej jakości lakierów hybrydowych i akcesoriów kosmetycznych.|Dostarczanie produktów dla profesjonalnych salonów kosmetycznych.|Oferowanie zestawów promocyjnych i wsparcia technicznego.|Szybka realizacja zamówień i elastyczne warunki współpracy.|Wysoka jakość produktów potwierdzona pozytywnymi opiniami.
SALTRES to nowoczesna hurtownia kosmetyczna, której głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów do osób zajmujących się stylizacją paznokci oraz pielęgnacją kosmetyczną. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment produktów, w tym lakiery hybrydowe, bazy hybrydowe, żele UV oraz różnorodne akcesoria, które są niezbędne w pracy każdego profesjonalnego kosmetyka. SALTRES szczególnie wyróżnia się na rynku jako dostawca wysokiej jakości lakierów hybrydowych pod marką STRINO, co potwierdzają pozytywne opinie użytkowników oraz liczne rekomendacje. Firma dba o to, aby ich produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, stawiając na jakość i innowacyjność w swojej ofercie. SALTRES nie tylko sprzedaje produkty, ale także oferuje pomoc w doborze asortymentu oraz wsparcie techniczne w zakresie ich użytkowania. Dzięki systematycznemu wprowadzaniu nowości oraz różnorodnym zestawom promocyjnym, SALTRES staje się ulubionym miejscem dla wielu salonów kosmetycznych, które poszukują kompleksowego zaopatrzenia. Warto również zauważyć, że hurtownia kładzie duży nacisk na zadowolenie klientów, co objawia się elastycznymi warunkami współpracy oraz atrakcyjnymi promocjami. Klienci mogą liczyć na szybki czas realizacji zamówień oraz profesjonalną obsługę.
Podstawowe wyniki finansowe
Brak danych o wynikach finansowych organizacji Saltres.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
543 787 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 10 586 zł w 2023 roku. • 788 505 zł w 2022 roku. • 1 098 160 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
19 402 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6100 zł w 2023 roku. • 79 400 zł w 2022 roku. • -32 703 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Brak danych o wycenie organizacji Saltres.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
289 744 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 29 479 zł w
2023 roku. • 766 788 zł w
2022 roku. • 608 968 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
19 373 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 6100 zł w
2023 roku. • 79 422 zł w
2022 roku. • -32 647 zł w
2021 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
3170 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 6100 zł w
2023 roku. • 93 510 zł w
2022 roku. • -241 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Zatrudnienie maleje w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
1 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2022 roku. • 3 os. w 2021 roku. • 4 os. w 2020 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 24 obwieszczenia
dotyczące organizacji Saltres. W tym 3 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 26 września 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 września 2024 (MSiG nr 188/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
24
obwieszczenia w MSiG, w tym 3 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1291873. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[PO.IX NS-REJ.KRS/18662/24/923]
UWAGAMSiG 188/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJO-
: WEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Poz. 340409. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[PO.IX NS-REJ.KRS/12076/22/810]
UWAGAMSiG 110/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.05.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu wykreślić: 1 1. ZARZĄD 2. SPÓŁKĘ
MOŻE REPREZENTOWAĆ KAŻDY Z CZŁONKÓW
ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. DZIANOTT 2. TOMASZ
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 6. Rub. 1. Likwidacja wpisać: 1 1. UCHWAŁA NR
1 NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW O ROZWIĄZANIU SPÓŁKI I OTWARCIU
POSTĘPOWANIA LIKWIDACYJNEGO Z DNIA
20.04.2022R., ZAPROTOKOŁOWANA W AKCIE
NOTARIALNYM SPORZĄDZONYM PRZEZ NOTARIUSZA MICHAŁA GRUCHALSKIEGO Z KANCELARII NOTARIALNEJ W GNIEŹNIE, REP. A NR 1978/2022
, 3. LIKWIDATOR SAMODZIELNIE PRub. Dane likwidatorów 1 1. DZIANOTT 2. TOMASZ 3. [ukryto]
Rub. 2. Informacje o rozwiązaniu lub unieważnieniu spółki wpisać: 1. UCHWAŁA NR 1 NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW
O ROZWIĄZANIU SPÓŁKI I OTWARCIU POSTĘPOWANIA LIKWIDACYJNEGO Z DNIA 20.04.2022R.,
ZAPROTOKOŁOWANA W AKCIE NOTARIALNYM
SPORZĄDZONYM PRZEZ NOTARIUSZA MICHAŁA
GRUCHALSKIEGO Z KANCELARII NOTARIALNEJ
W GNIEŹNIE, REP. A NR 1978/2022 , 2. ROZWIĄZANIE
Poz. 23727. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gnieźnie. KRS 0000669652. SĄD REJONOWY POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU,
IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29 marca 2017 r.
[BMSiG-23160/2022]
UWAGAMSiG 85/2022I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Zgromadzenie Wspólników spółki Saltres Sp. z o.o. z siedzibą
w Gnieźnie uchwałą z dnia 20.04.2022 r. postanowiło rozwiązać Spółkę i postawić ją w stan likwidacji.
W związku z powyższym wzywa się wierzycieli spółki Saltres
Sp. z o.o., aby zgłosili swe wierzytelności w terminie 3 miesięcy od daty ogłoszenia.
Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie Spółki pod adresem:
ul. Kiszkowska 7, 62-200 Gniezno.
Pozostałe obwieszczenia (21) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 1249301. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/676690/24/690]
MSiG 179/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.07.2024
Poz. 1246835. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/676690/24/289]
MSiG 178/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.07.2024
Poz. 1246834. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/676690/24/888]
MSiG 178/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.08.2024 okres OD
01.01.2024 DO 31.07.2024
:
Poz. 440489. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/604472/24/880]
MSiG 108/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 440488. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/604468/24/908]
MSiG 108/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 21.05.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 464485. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/494801/23/165]
MSiG 115/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 464484. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/494787/23/630]
MSiG 115/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 06.06.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 933164. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/434594/22/802]
MSiG 202/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 20.04.2022
Poz. 709017. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/415090/22/624]
MSiG 170/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 709016. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/415090/22/223]
MSiG 170/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 21.08.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 351026. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS
0000669652. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[PO.IX NS-REJ.KRS/12074/22/8]
Rzuć okiemMSiG 112/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
1. DZIANOTT 2. TOMASZ 3. [ukryto]) wykreślić:
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50.000,00
ZŁ wpisać: 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
47.500,00 ZŁ wykreślić: 6. TAK wpisać: 6. NIE
Poz. 483240. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/305686/21/904]
MSiG 130/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 483239. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/305686/21/503]
MSiG 130/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.06.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 661498. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
29.03.2017.
[PO.IX NS-REJ.KRS/12956/20/71]
Rzuć okiemMSiG 182/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.08.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
1. DZIANOTT 2. TOMASZ 3. [ukryto]) wykreślić:
5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 47.500,00
ZŁ wpisać: 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50.000,00 ZŁ wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 439930. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/216013/20/786]
MSiG 163/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
D
Poz. 439929. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/216013/20/385]
MSiG 163/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 687092. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/145754/19/537]
MSiG 135/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.07.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 387529. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/231535/18/730]
MSiG 177/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 29.03.2017 DO 31.12.2017
Poz. 387528. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[RDF/231534/18/329]
MSiG 177/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 3 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.06.2018 okres OD
29.03.2017 DO 31.12.2017
Poz. 229318. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SĄD REJONOWY POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.03.2017.
[PO.IX NS-REJ.KRS/16206/17/63]
Rzuć okiemMSiG 150/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.07.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 2 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. STRINO
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. SALTRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 18.05.2017R., REP. A NR 2629/2017, NOTARIUSZ
MICHAŁ GRUCHALSKI, KANCELARIA NOTARIALNA
W GNIEŹNIE - ZMIENIONO: §2 I §4 UST. 1 UMOWY
SPÓŁKI.
Poz. 87697. STRINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000669652. SĄD
REJONOWY POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
29.03.2017.
[PO.IX NS-REJ.KRS/5556/17/893]
MSiG 67/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 29.03.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2. REGON
366631949 NIP 7842503567 3. STRINO SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat GNIEŹNIEŃSKI gmina GNIEZNO miejscowość GNIEZNO
2. miejscowość GNIEZNO ulica UL. KISZKOWSKA
nr domu 7 kod pocztowy 62-200 poczta GNIEZNO kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 23.02.2017R., REP. A NR 860/2017, KANCELARIA
NOTARIALNA W GNIEŹNIE, NOTARIUSZ MICHAŁ
GRUCHALSKI Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. DZIANOTT 2. TOMASZ 3. [ukryto]
5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 47.500,00
ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 50000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. SPÓŁKĘ MOŻE REPREZENTOWAĆ KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład
organu 1 1. DZIANOTT 2. TOMASZ 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 45
Z SPRZEDAŻ HURTOWA PERFUM I KOSMETYKÓW
1 ——- 47 75 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
2 ——- 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 3 ——- 46 46 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH
I MEDYCZNYCH 4 ——- 47 19 Z POZOSTAŁA
SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEtu WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 5 ——- 47
99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 6 ——- 46 90 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA 7 ——- 46
42 Z SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA
8 ——- 46 48 Z SPRZEDAŻ HURTOWA ZEGARKÓW,
ZEGARÓW I BIŻUTERII 9 ——- 46 76 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA POZOSTAŁYCH PÓŁPRODUKTÓW
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Saltres nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Saltres wynosi 85,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 41,39% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 85,0% w 2024 roku. • 1,53% w 2023 roku. • 2,23% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Saltres charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Saltres wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 10 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1 tys. zł w 2023 roku. • 32 tys. zł w 2022 roku. • 44 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji Saltres za wybrany rok.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
35 296 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 68 071 zł w 2022 roku • 145 796 zł w 2021 roku • 138 662 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
9,6% w 2022 roku •
12,9% w 2021 roku •
11,6% w 2020 roku
Bilans
Brak danych o aktywach dla organizacji Saltres za wybrany okres.
Brak danych o pasywach dla organizacji Saltres za wybrany okres.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 361 826 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 42 750 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 218 zł sumy bilansowej i -39 561 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 352 670 zł sumy bilansowej i -45 661 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 723 870 zł sumy bilansowej i -125 060 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1399 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
20,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
30,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
30,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 404 576 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 39 779 zł w 2023 roku • 398 331 zł w 2022 roku • 848 930 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
9049,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 18 216% w 2023 roku • 113% w 2022 roku • 117% w 2021 roku
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe (0 zł) są w przybliżeniu równe zobowiązaniom krótkoterminowym - kapitał obrotowy netto wynosi około 0 zł.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
0 zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,36 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,01 w 2023 roku • 0,89 w 2022 roku • 0,72 w 2021 roku
Struktura kosztów
Organizacja Saltres wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem0 zł
Amortyzacja0 zł
Zużycie materiałów i energii0 zł
Usługi obce0 zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 1 tys. zł w 2023 roku • 582 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Organizacja Saltres wykazała zysk netto większy niż 33% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 33% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 0% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 100% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej0,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Wynagrodzenia0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)0,00
I. Podatek dochodowy0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)0,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Saltres składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 70 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 171 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-70
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−5 mies. 21 dni28-08-2024
2023
−1 mies. 25 dni21-05-2024
2022
−1 mies. 9 dni06-06-2023
2021
−1 mies. 25 dni21-08-2022
2020
−3 mies. 18 dni29-06-2021
2019
−3 mies. 16 dni01-07-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2017
−16 dni29-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Dzianott Tomasz posiada 95 udziałów, które stanowią 95% firmy.
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 02.06.2022 jest Dzianott Tomasz kontrolujący
95% udziałów.
W okresie od 20.08.2020 do 02.06.2022 najwięcej udziałów posiadał
Dzianott Tomasz (100%).
W okresie od 29.03.2017 do 20.08.2020 najwięcej udziałów posiadał
Dzianott Tomasz (95%).