Organizacja Primo Cars osiągnęła 1 176 698 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 162 698 zł. Pozostałe przychody to 14 000 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 276 872 zł.
Strata netto wyniosła 114 174 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 147 087 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 176 698 zł w 2025 roku. • 1 810 500 zł w 2024 roku. • 1 119 346 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -3580 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -114 174 zł w 2025 roku. • 2779 zł w 2024 roku. • 54 198 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Primo Cars wynosi 930 322 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 2 941 745 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 114 934 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 930 322 zł w 2025 roku. • 1 498 682 zł w 2024 roku. • 1 294 912 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Primo Cars wynosi -98 tys. zł.
EBITDA Primo Cars wynosi -98 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
1616 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -98 458 zł w
2025 roku. • 15 787 zł w
2024 roku. • 69 455 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
1616 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -98 458 zł w
2025 roku. • 15 787 zł w
2024 roku. • 69 455 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Primo Cars wynosi 1 osobę.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Primo Cars wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,180% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Primo Cars wynosi 0,18%. To oznacza, że firma ma szansę 0,18% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,18% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Primo Cars charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Primo Cars wynosi 25 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 68 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 68 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 25 tys. zł w 2025 roku. • 56 tys. zł w 2024 roku. • 57 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 68 tys. zł w 2025 roku. • 131 tys. zł w 2024 roku. • 155 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
92 899
zł.
Koszty operacyjne Primo Cars wyniosły
1 261 156
zł.
Wynagrodzenia stanowią
7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
11 172 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 92 899 zł w 2025 roku • 80 255 zł w 2024 roku • 135 861 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7% w 2025 roku •
5% w 2024 roku •
13% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Primo Cars wyniosła 531 925 zł.
a
ktywa obrotowe to 531 925 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 531 925 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 337 448 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 194 476 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 50 597 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 531 925 zł w 2025 roku. • 799 920 zł w 2024 roku. • 588 120 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -59%.
Marża operacyjna wyniosła -8%.
Marża netto wyniosła -10%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 66.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Primo Cars wyniosły 337 448 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 531 925 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 63%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 28 096 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 337 448 zł w 2025 roku • 425 830 zł w 2024 roku • 145 600 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 63% w 2025 roku • 53% w 2024 roku • 25% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Primo Cars wykazała przychody na poziomie 1 176 698 zł.
Organizacja zarobiła -114 174 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -114 174 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 862 zł w 2024 roku • 5311 zł w 2023 roku