Organizacja MC2 Investments osiągnęła 393 284 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 384 000 zł. Pozostałe przychody to 9284 zł.
Całkowite koszty wyniosły 449 907 zł.
Strata netto wyniosła 65 907 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -616 245 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 393 284 zł w 2025 roku. • 448 003 zł w 2024 roku. • 405 919 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 49 904 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -65 907 zł w 2025 roku. • -30 106 zł w 2024 roku. • -30 844 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MC2 Investments wynosi 262 190 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 983 211 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 608 995 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 262 190 zł w 2025 roku. • 331 788 zł w 2024 roku. • 326 311 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w MC2 Investments.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MC2 Investments wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MC2 Investments wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,095% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MC2 Investments charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MC2 Investments wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 15 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 15 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
23 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 15 tys. zł w 2025 roku. • 17 tys. zł w 2024 roku. • 26 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne MC2 Investments wyniosły
456 757
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-93 382 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MC2 Investments wyniosła 43 674 zł.
a
ktywa obrotowe to 43 674 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 43 674 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -21 748 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 65 422 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -540 717 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 43 674 zł w 2025 roku. • 78 510 zł w 2024 roku. • 156 548 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -151%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 303%.
Marża operacyjna wyniosła -19%.
Marża netto wyniosła -17%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -17.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 40.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MC2 Investments wyniosły 65 422 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 43 674 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 150%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -273 779 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 65 422 zł w 2025 roku • 34 351 zł w 2024 roku • 82 284 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 12.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 150% w 2025 roku • 44% w 2024 roku • 53% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MC2 Investments wykazała przychody na poziomie 393 284 zł.
Organizacja zarobiła -65 907 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -65 907 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 627 zł w 2024 roku • 365 zł w 2023 roku
Organizacja MC2 Investments wykazała zysk netto większy niż 13% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 13% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 47% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 18% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 93% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 3 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 84 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-3
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 24 dni22-04-2026
2024
−12 dni03-07-2025
2023
−1 mies. 10 dni05-06-2024
2022
w terminie15-07-2023
2021
−11 dni04-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
+5 mies. 5 dni19-03-2021
2018
−19 dni26-06-2019
2017
−11 dni04-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Czebiołko Marek posiada 40
udziałów,
które stanowią
80.0% firmy.
Czebiołko Halina posiada 5
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.
Czebiołko Alicja posiada 5
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.