SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA I PRZYJMOWANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KOMPLEMENTARIUSZ SAMODZIELNIE SPÓŁKA POD FIRMĄ M INVEST GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE - MARIAN OKRĘGLICKI JAKO PREZES ZARZĄDU
Organizacja M Invest Group Projekt Solec osiągnęła 16 291 976 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 zł. Pozostałe przychody to 16 291 971 zł.
Całkowite koszty wyniosły -16 155 472 zł.
Zysk netto wyniósł 16 155 477 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 8 145 988 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 16 291 976 zł w 2019 roku. • 1503 zł w 2018 roku. • 1 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 8 080 534 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 16 155 477 zł w 2019 roku. • -15 348 zł w 2018 roku. • -5590 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji M Invest Group Projekt Solec wynosi 109 049 495 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
24 437 963 zł a 226 176 683 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 46 807 086 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 109 049 495 zł w 2019 roku. • 15 424 814 zł w 2018 roku. • 15 435 324 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT M Invest Group Projekt Solec wynosi -15 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
4782 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -15 153 zł w
2019 roku. • -14 640 zł w
2018 roku. • -5588 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie M Invest Group Projekt Solec mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji M Invest Group Projekt Solec wynosi 2,82%. To oznacza, że firma ma szansę 2,82% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,82% w 2019 roku. • 2,83% w 2018 roku. • 2,86% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji M Invest Group Projekt Solec wynosi 0,14%. To oznacza, że firma ma szansę 0,14% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,245% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,14% w 2019 roku. • 1,65% w 2018 roku. • 0,63% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
M Invest Group Projekt Solec charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla M Invest Group Projekt Solec wynosi 2,39 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8,95 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8,95 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1,19 mln zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,39 mln zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8,95 mln zł w 2019 roku. • 4,11 mln zł w 2018 roku. • 4,12 mln zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne M Invest Group Projekt Solec wyniosły
15 158
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów M Invest Group Projekt Solec wyniosła 68 710 257 zł.
a
ktywa obrotowe to 28 660 257 zł.
a
ktywa trwałe to 40 050 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 68 710 257 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 23 955 232 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 44 755 025 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 9 650 438 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 68 710 257 zł w 2019 roku. • 66 564 620 zł w 2018 roku. • 49 409 382 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 24%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 36%.
Marża operacyjna wyniosła -303,065%.
Marża netto wyniosła 99%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 407314.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 559011.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania M Invest Group Projekt Solec wyniosły 23 955 232 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 68 710 257 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 35%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -2 436 859 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 23 955 232 zł w 2019 roku • 45 999 537 zł w 2018 roku • 28 828 951 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 11.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 35% w 2019 roku • 69% w 2018 roku • 58% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja M Invest Group Projekt Solec wykazała przychody na poziomie 16 291 976 zł.
Organizacja zarobiła 16 155 477 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 16 155 477 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja M Invest Group Projekt Solec wykazała zysk netto większy niż 100% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 100% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 38% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2019 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 5 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 2 dni po terminie.
średnie opóźnienie
-5
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
+2 dni17-10-2020
2018
−13 dni02-07-2019
2017
−4 dni11-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki