Organizacja Industrial Properties osiągnęła 348 861 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 348 861 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 363 579 zł.
Strata netto wyniosła 14 719 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 116 286 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 348 861 zł w 2020 roku. • 2 zł w 2019 roku. • 3 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -2870 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -14 719 zł w 2020 roku. • -6094 zł w 2019 roku. • -5783 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Industrial Properties wynosi 232 574 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 872 152 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 77 524 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 232 574 zł w 2020 roku. • 2 zł w 2019 roku. • 2 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Industrial Properties mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Industrial Properties wynosi 2,97%. To oznacza, że firma ma szansę 2,97% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,97% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Industrial Properties wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,017% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2020 roku. • 0,03% w 2019 roku. • 0,03% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Industrial Properties charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Industrial Properties wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 14 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14 tys. zł w 2020 roku. • 0 tys. zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Industrial Properties wyniosły
362 673
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Industrial Properties wyniosła 241 624 zł.
a
ktywa obrotowe to 125 922 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 115 703 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 241 624 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -32 154 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 273 778 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 79 493 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 241 624 zł w 2020 roku. • 5584 zł w 2019 roku. • 3321 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 46%.
Marża operacyjna wyniosła -4%.
Marża netto wyniosła -4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 62.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -21.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 84833.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Industrial Properties wyniosły 273 778 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 241 624 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 113%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 88 358 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 273 778 zł w 2020 roku • 23 019 zł w 2019 roku • 14 663 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 54.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 113% w 2020 roku • 412% w 2019 roku • 441% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Industrial Properties wykazała przychody na poziomie 348 861 zł.
Organizacja zarobiła -14 719 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -14 719 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja Industrial Properties wykazała zysk netto większy niż 25% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 25% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 67% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 47% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 84% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 41% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 2 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 4 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+2
dni względem terminu
2
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+4 dni19-10-2021
2019
+2 dni17-10-2020
2018
w terminie15-07-2019
2017
w terminie15-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ef Nieruchomości posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 28.07.2017 jest Ef Nieruchomości kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 11.07.2016 do 28.07.2017
był Majchrowicz Marcin kontrolując 67% udziałów.