Organizacja Zapa Architekci osiągnęła 200 090 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 200 090 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 168 558 zł.
Zysk netto wyniósł 31 532 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 20 356 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 200 090 zł w 2025 roku. • 4103 zł w 2024 roku. • 12 894 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 4752 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 31 532 zł w 2025 roku. • -7870 zł w 2024 roku. • -9183 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Zapa Architekci wynosi 259 520 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 500 225 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 29 337 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 259 520 zł w 2025 roku. • 2735 zł w 2024 roku. • 8596 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Zapa Architekci wynosi 35 tys. zł.
EBITDA Zapa Architekci wynosi 37 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
5228 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 35 287 zł w
2025 roku. • -7870 zł w
2024 roku. • -8403 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
5097 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 36 786 zł w
2025 roku. • -7870 zł w
2024 roku. • -8403 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Zapa Architekci.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Zapa Architekci wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zapa Architekci wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Zapa Architekci charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Zapa Architekci wynosi 2 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
70 880
zł.
Koszty operacyjne Zapa Architekci wyniosły
164 803
zł.
Wynagrodzenia stanowią
43%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
4794 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 70 880 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 3000 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
3.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
43% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
14% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Zapa Architekci wyniosła 2380 zł.
a
ktywa obrotowe to 2380 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2380 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 30 720 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -28 340 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -5130 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2380 zł w 2025 roku. • 5850 zł w 2024 roku. • 11 314 zł w 2023 roku.
Organizacja Zapa Architekci wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 9% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 97% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 97 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 75 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-97
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 15 dni01-05-2026
2024
−2 mies. 1 dni15-05-2025
2023
−2 mies. 21 dni25-04-2024
2022
−18 dni27-06-2023
2021
−3 mies. 26 dni21-06-2022
2020
−6 mies. 19 dni30-03-2021
2019
−6 mies. 28 dni21-03-2020
2018
−3 mies. 18 dni29-03-2019
2017
−9 dni06-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie