WŁASNOŚĆ MIESZANA MIĘDZY SEKTORAMI Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI SEKTORA PRYWATNEGO, W TYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI ROZCIĄGA SIĘ NA WSZYSTKIE CZYNNOŚCI SĄDOWE I POZASĄDOWE ZWIĄZANE Z PROWADZENIEM PRZEDSIĘBIORSTWA SPÓŁKI W TEN SPOSÓB, ŻE KOMPLEMENTARIUSZ - SPÓŁKA POD FIRMĄ BUILDING INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JEST UPRAWNIONA DO SAMODZIELNEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI, ZAŚ POZOSTALI KOMPLEMENTARIUSZE SĄ UPRAWNIENI DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI ŁĄCZNIE Z DRUGIM KOMPLEMENTARIUSZEM
Organizacja Building Investment osiągnęła 1 716 233 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 581 321 zł. Pozostałe przychody to 134 912 zł.
Całkowite koszty wyniosły 997 736 zł.
Zysk netto wyniósł 583 585 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 189 976 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 716 233 zł w 2025 roku. • 24 121 983 zł w 2024 roku. • 8 058 072 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 113 870 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 583 585 zł w 2025 roku. • 8 389 178 zł w 2024 roku. • 23 369 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Building Investment wynosi 12 927 407 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 574 349 zł a 50 394 202 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 145 622 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 927 407 zł w 2025 roku. • 58 649 257 zł w 2024 roku. • 8 184 865 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Building Investment wynosi 600 tys. zł.
EBITDA Building Investment wynosi 600 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Building Investment.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Building Investment wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,83% w 2024 roku. • 2,86% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Building Investment wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,59% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Building Investment charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Building Investment wynosi 771 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 51 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,52 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 51 tys. zł a 2,52 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
77 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 771 tys. zł w 2025 roku. • 1,65 mln zł w 2024 roku. • 229 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 51 tys. zł w 2025 roku. • 724 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,52 mln zł w 2025 roku. • 2,61 mln zł w 2024 roku. • 725 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Building Investment wyniosły
981 338
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-980 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 8850 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Building Investment wyniosła 12 881 385 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 379 437 zł.
a
ktywa trwałe to 7 501 948 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 12 881 385 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 282 835 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 598 550 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 002 742 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 12 881 385 zł w 2025 roku. • 12 938 736 zł w 2024 roku. • 20 388 868 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 38%.
Marża netto wyniosła 34%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 25.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 25.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Building Investment wyniosły 282 835 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 12 881 385 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 33 170 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 282 835 zł w 2025 roku • 923 770 zł w 2024 roku • 16 763 080 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2% w 2025 roku • 7% w 2024 roku • 82% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Building Investment wykazała przychody na poziomie 1 716 233 zł.
Organizacja zarobiła 734 330 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 150 745 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 583 585 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 21% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 18 843 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 150 745 zł w 2025 roku • 1 794 273 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Building Investment wykazała zysk netto większy niż 87% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 93% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 90% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 18% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 32 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 85 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-32
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 25 dni21-04-2026
2024
−7 dni08-07-2025
2023
−19 dni26-06-2024
2022
−15 dni30-06-2023
2021
−5 dni10-10-2022
2020
w terminie15-10-2021
2019
−2 mies. 17 dni30-07-2020
2018
−19 dni26-06-2019
2017
−1 mies. 29 dni17-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki