WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI ZAGRANICZNEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Jarvis Technologies osiągnęła 176 710 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 176 710 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 184 624 zł.
Strata netto wyniosła 7914 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 10 606 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 176 710 zł w 2024 roku. • 168 096 zł w 2023 roku. • 163 797 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1225 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -7914 zł w 2024 roku. • -46 104 zł w 2023 roku. • -3608 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Jarvis Technologies wynosi 117 806 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 441 774 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 6085 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 117 806 zł w 2024 roku. • 113 471 zł w 2023 roku. • 145 182 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Jarvis Technologies wynosi -7 tys. zł.
EBITDA Jarvis Technologies wynosi -7 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
1143 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -7024 zł w
2024 roku. • -45 350 zł w
2023 roku. • -2648 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
1328 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -6616 zł w
2024 roku. • -41 610 zł w
2023 roku. • 16 029 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Jarvis Technologies mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Jarvis Technologies wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Jarvis Technologies wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,09% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Jarvis Technologies charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Jarvis Technologies wynosi 1 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 7 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 6 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 7 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku. • 16 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
109 993
zł.
Koszty operacyjne Jarvis Technologies wyniosły
183 733
zł.
Wynagrodzenia stanowią
60%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
15 713 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 109 993 zł w 2024 roku • 102 504 zł w 2023 roku • 79 683 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
60% w 2024 roku •
48% w 2023 roku •
48% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Jarvis Technologies wyniosła 18 601 zł.
a
ktywa obrotowe to 17 581 zł.
a
ktywa trwałe to 1019 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 18 601 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 24 687 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -6086 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -2053 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 18 601 zł w 2024 roku. • 107 341 zł w 2023 roku. • 78 794 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -43%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 130%.
Marża operacyjna wyniosła -4%.
Marża netto wyniosła -4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Jarvis Technologies wyniosły 24 687 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 18 601 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 133%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -375 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 24 687 zł w 2024 roku • 105 466 zł w 2023 roku • 30 815 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 133% w 2024 roku • 98% w 2023 roku • 39% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Jarvis Technologies wykazała przychody na poziomie 176 710 zł.
Organizacja zarobiła -7914 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -7914 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -45 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 764 zł w 2022 roku