Organizacja IWG Management osiągnęła 136 091 360 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 134 904 436 zł. Pozostałe przychody to 1 186 924 zł.
Całkowite koszty wyniosły 134 084 433 zł.
Zysk netto wyniósł 820 003 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 22 335 906 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 136 091 360 zł w 2023 roku. • 106 974 415 zł w 2022 roku. • 190 380 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 167 527 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 820 003 zł w 2023 roku. • -1 568 854 zł w 2022 roku. • -393 534 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji IWG Management wynosi 94 829 281 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
821 697 zł a 340 228 399 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 15 574 222 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 94 829 281 zł w 2023 roku. • 71 522 972 zł w 2022 roku. • 1 510 255 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT IWG Management wynosi -241 tys. zł.
EBITDA IWG Management wynosi -240 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
38 315 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -241 011 zł w
2023 roku. • -614 966 zł w
2022 roku. • -91 789 zł w
2021 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
38 227 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -240 483 zł w
2023 roku. • -614 437 zł w
2022 roku. • -91 789 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie IWG Management wynosi 83 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 83 os. w 2023 roku. • 83 os. w 2022 roku. • 82 os. w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji IWG Management wynosi 2,50%. To oznacza, że firma ma szansę 2,50% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,045% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,50% w 2023 roku. • 2,54% w 2022 roku. • 2,86% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji IWG Management wynosi 0,23%. To oznacza, że firma ma szansę 0,23% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,055% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,23% w 2023 roku. • 0,92% w 2022 roku. • 0,54% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
IWG Management charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla IWG Management wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5,4 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5,4 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 144 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5,4 mln zł w 2023 roku. • 4,24 mln zł w 2022 roku. • 576 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
11 112 999
zł.
Koszty operacyjne IWG Management wyniosły
135 145 447
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 852 166 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 11 112 999 zł w 2023 roku • 10 057 724 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2023 roku •
9% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów IWG Management wyniosła 64 891 109 zł.
a
ktywa obrotowe to 23 377 841 zł.
a
ktywa trwałe to 41 513 268 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 64 891 109 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 63 795 513 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 095 596 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -2 181 206 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 64 891 109 zł w 2023 roku. • 50 460 240 zł w 2022 roku. • 32 833 795 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 75%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania IWG Management wyniosły 63 795 513 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 64 891 109 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 98%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -2 437 328 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 63 795 513 zł w 2023 roku • 50 184 647 zł w 2022 roku • 30 989 348 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 98% w 2023 roku • 99% w 2022 roku • 94% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja IWG Management wykazała przychody na poziomie 136 091 360 zł.
Organizacja zarobiła 945 820 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 125 817 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 820 003 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 13% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -8038 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 125 817 zł w 2023 roku • 1 820 450 zł w 2022 roku • 301 745 zł w 2021 roku
Organizacja IWG Management wykazała zysk netto większy niż 87% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 100% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 89% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 100% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 93% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 78% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 49 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 77 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+49
dni względem terminu
2
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+2 mies. 17 dni30-09-2024
2022
+6 mies. 6 dni17-01-2024
2021
+2 mies. 9 dni23-12-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
+12 dni27-10-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2017
+11 dni26-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Iwg Group Holdings S.á.r.l. posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 11.12.2018 jest Iwg Group Holdings S.á.r.l. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 10.06.2016 do 11.12.2018
był Umbrella Holdings Société Á Responsabilité Limitée kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 23.02.2016 do 10.06.2016 najwięcej udziałów posiadał Umbrella Holdings Société Á Responsabilité Limitée. Jego udziały w tym czasie wynosiły 99%.