Organizacja Klms Invest osiągnęła 105 306 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 95 814 zł. Pozostałe przychody to 9492 zł.
Całkowite koszty wyniosły 66 301 zł.
Zysk netto wyniósł 29 513 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 8663 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 105 306 zł w 2025 roku. • 116 258 zł w 2024 roku. • 86 175 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1122 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 29 513 zł w 2025 roku. • 14 910 zł w 2024 roku. • -22 022 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Klms Invest wynosi 641 189 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
157 959 zł a 2 415 650 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 62 563 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 641 189 zł w 2025 roku. • 567 947 zł w 2024 roku. • 476 342 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Klms Invest.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Klms Invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Klms Invest wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Klms Invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Klms Invest wynosi 13 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 121 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 121 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 121 tys. zł w 2025 roku. • 115 tys. zł w 2024 roku. • 112 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Klms Invest wyniosły
58 409
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 7134 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
8% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Klms Invest wyniosła 826 812 zł.
a
ktywa obrotowe to 40 317 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 786 495 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 826 812 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 603 913 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 222 900 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 66 446 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 826 812 zł w 2025 roku. • 813 482 zł w 2024 roku. • 820 760 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 39%.
Marża netto wyniosła 28%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Klms Invest wyniosły 222 900 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 826 812 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 27%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -3290 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 222 900 zł w 2025 roku • 239 082 zł w 2024 roku • 262 238 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 7.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 27% w 2025 roku • 29% w 2024 roku • 32% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Klms Invest wykazała przychody na poziomie 105 306 zł.
Organizacja zarobiła 32 458 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2945 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 29 513 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -63 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2945 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Klms Invest wykazała zysk netto większy niż 55% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 32% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 55% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 55% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 32% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 40% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 48% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 55% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 61 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-61
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
−4 mies. 12 dni05-03-2025
2023
−1 mies. 15 dni31-05-2024
2022
−2 mies. 4 dni12-05-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
+1 mies. 10 dni24-11-2021
2019
−3 mies. 17 dni30-06-2020
2018
−3 mies. 1 dni15-04-2019
2017
+1 mies. 2 dni16-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Klimas Holding Sárl Z Siedzibą W Yverdon Les Bains (szwajcaria) posiada 540
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 10.09.2025 jest Klimas Holding Sárl Z Siedzibą W Yverdon Les Bains (szwajcaria) kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 30.09.2024 do 10.09.2025
był Cohesiv Hr Sarl Z Siedzibą W Yverdon Les Bains (szwajcaria) kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 22.06.2023 do 30.09.2024 najwięcej udziałów posiadał Cohesiv Hr Sarl Z Siedzibą W Yverdon Les Bains (szwajcaria). Jego udziały w tym czasie wynosiły 74%.