Zakwaterowanie 200 m od plaży|Domki parterowe oraz pokoje|Plac zabaw dla dzieci|Promocje sezonowe|Możliwość pobytu ze zwierzętami
Laguna Mielno to obiekt wypoczynkowy położony jedynie 200 metrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego, w znakomitej lokalizacji, która zachwyca turystów piękną, piaszczystą plażą. Obiekt oferuje różnorodne opcje zakwaterowania, w tym domki parterowe oraz pokoje, dostosowane do potrzeb różnych grup gości, w tym rodzin z dziećmi oraz par. Dodatkowo Laguna Mielno zapewnia szereg udogodnień, takich jak plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalniami, trampoliną oraz innymi atrakcjami. Miejsce to kusi także promocjami sezonowymi, które zachęcają do rezerwacji pobytu w korzystnych cenach. Obiekt umożliwia również spędzanie czasu z pupilem - oferuje przyjazne zasady dotyczące pobytu ze zwierzętami.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja VISITMIELNO.DE osiągnęła 424 309 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 424 308 zł. Pozostałe przychody to 1 zł.
Całkowite koszty wyniosły 419 604 zł.
Zysk netto wyniósł 4704 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 22 917 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 424 309 zł w 2025 roku. • 421 419 zł w 2024 roku. • 521 628 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -547 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 4704 zł w 2025 roku. • 149 996 zł w 2024 roku. • 12 784 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji VISITMIELNO.DE wynosi 828 501 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
47 044 zł a 2 809 655 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 76 227 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 828 501 zł w 2025 roku. • 1 404 214 zł w 2024 roku. • 809 672 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT VISITMIELNO.DE wynosi 234 tys. zł.
EBITDA VISITMIELNO.DE wynosi 234 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
27 937 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 234 374 zł w
2025 roku. • 172 639 zł w
2024 roku. • 237 385 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
27 937 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 234 374 zł w
2025 roku. • 172 639 zł w
2024 roku. • 244 585 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie VISITMIELNO.DE wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji VISITMIELNO.DE wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji VISITMIELNO.DE wynosi 0,28%. To oznacza, że firma ma szansę 0,28% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,034% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,28% w 2025 roku. • 0,18% w 2024 roku. • 0,35% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
VISITMIELNO.DE charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla VISITMIELNO.DE wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 140 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 140 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 140 tys. zł w 2025 roku. • 140 tys. zł w 2024 roku. • 110 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
89 544
zł.
Koszty operacyjne VISITMIELNO.DE wyniosły
189 934
zł.
Wynagrodzenia stanowią
47%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
5146 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 89 544 zł w 2025 roku • 77 607 zł w 2024 roku • 79 583 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
47% w 2025 roku •
31% w 2024 roku •
28% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów VISITMIELNO.DE wyniosła 2 748 067 zł.
a
ktywa obrotowe to 81 682 zł.
a
ktywa trwałe to 2 666 385 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 748 067 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 045 653 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 702 414 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 339 717 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 748 067 zł w 2025 roku. • 2 596 095 zł w 2024 roku. • 2 296 580 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła 55%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania VISITMIELNO.DE wyniosły 2 045 653 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 748 067 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 74%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 255 533 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 045 653 zł w 2025 roku • 1 898 386 zł w 2024 roku • 1 748 867 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 74% w 2025 roku • 73% w 2024 roku • 76% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja VISITMIELNO.DE wykazała przychody na poziomie 424 309 zł.
Organizacja zarobiła 9452 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4748 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 4704 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 50% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 374 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4748 zł w 2025 roku • 18 004 zł w 2024 roku • 1772 zł w 2023 roku
Organizacja VISITMIELNO.DE wykazała zysk netto większy niż 57% organizacji z branży "Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 75% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 57% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 10 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-10
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 12 dni04-05-2026
2024
−15 dni30-06-2025
2023
−8 dni07-07-2024
2022
+12 dni27-07-2023
2021
+19 dni03-11-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
w terminie15-10-2020
2018
−5 dni10-07-2019
2017
−15 dni30-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Prorok Łukasz posiada 80
udziałów,
które stanowią
66.7% firmy.
Prorok Adriana posiada 40
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Największym udziałowcem od 25.04.2022 jest Prorok Łukasz kontrolujący 67% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 03.11.2015 do 25.04.2022
był Prorok Łukasz kontrolując 67% udziałów.