Organizacja Karpacz T & Z osiągnęła 296 462 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 292 222 zł. Pozostałe przychody to 4239 zł.
Całkowite koszty wyniosły 216 929 zł.
Zysk netto wyniósł 75 293 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 35 930 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 296 462 zł w 2025 roku. • 245 045 zł w 2024 roku. • 274 954 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9660 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 75 293 zł w 2025 roku. • 87 175 zł w 2024 roku. • 115 106 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Karpacz T & Z wynosi 870 589 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
371 775 zł a 1 982 802 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 115 705 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 870 589 zł w 2025 roku. • 827 370 zł w 2024 roku. • 893 650 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Karpacz T & Z.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Karpacz T & Z wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Karpacz T & Z wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Karpacz T & Z charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Karpacz T & Z wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 99 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 99 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 99 tys. zł w 2025 roku. • 84 tys. zł w 2024 roku. • 67 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
67 459
zł.
Koszty operacyjne Karpacz T & Z wyniosły
213 196
zł.
Wynagrodzenia stanowią
32%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
9637 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 67 459 zł w 2025 roku • 7562 zł w 2024 roku • 6276 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
32% w 2025 roku •
5% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Karpacz T & Z wyniosła 973 778 zł.
a
ktywa obrotowe to 47 240 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 926 538 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 973 778 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 495 701 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 478 077 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 53 882 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 973 778 zł w 2025 roku. • 886 282 zł w 2024 roku. • 923 635 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 15%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła 25%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Karpacz T & Z wyniosły 478 077 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 973 778 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 49%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -20 361 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 478 077 zł w 2025 roku • 465 874 zł w 2024 roku • 590 403 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 7.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 49% w 2025 roku • 53% w 2024 roku • 64% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Karpacz T & Z wykazała przychody na poziomie 296 462 zł.
Organizacja zarobiła 83 264 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7971 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 75 293 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 882 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7971 zł w 2025 roku • 9181 zł w 2024 roku • 11 717 zł w 2023 roku