Organizacja Malinowe Wzgórze osiągnęła 64 990 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 64 990 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 228 632 zł.
Strata netto wyniosła 163 643 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -32 274 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 64 990 zł w 2018 roku. • 97 263 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -19 125 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -163 643 zł w 2018 roku. • -144 518 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Malinowe Wzgórze wynosi 2 118 993 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 11 070 221 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 144 248 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 118 993 zł w 2018 roku. • 2 263 241 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Malinowe Wzgórze wynosi -163 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
21 442 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -163 360 zł w
2018 roku. • -141 918 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Malinowe Wzgórze wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2018 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Malinowe Wzgórze wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Malinowe Wzgórze wynosi 0,87%. To oznacza, że firma ma szansę 0,87% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,87% w 2018 roku. • 0,84% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Malinowe Wzgórze charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Malinowe Wzgórze wynosi 245 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 969 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 969 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 17 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 245 tys. zł w 2018 roku. • 261 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 969 tys. zł w 2018 roku. • 1,03 mln zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Malinowe Wzgórze wyniosły
228 350
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Malinowe Wzgórze wyniosła 8 857 584 zł.
a
ktywa obrotowe to 8 857 584 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8 857 584 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6 090 029 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 767 555 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 021 765 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8 857 584 zł w 2018 roku. • 5 835 820 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -6%.
Marża operacyjna wyniosła -251%.
Marża netto wyniosła -252%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -105 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -103 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Malinowe Wzgórze wyniosły 6 090 029 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 8 857 584 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 69%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3 185 407 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6 090 029 zł w 2018 roku • 2 904 622 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 19 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 69% w 2018 roku • 50% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Malinowe Wzgórze wykazała przychody na poziomie 64 990 zł.
Organizacja zarobiła -163 643 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -163 643 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Malinowe Wzgórze wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 57% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 552 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 1028 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+552
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
+34 mies. 8 dni08-05-2022
2017
+2 mies. 16 dni29-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Văn Dũng Nguyen posiada 113
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 09.12.2022 jest Văn Dũng Nguyen kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 13.04.2016 do 09.12.2022
był Pszonka Grzegorz kontrolując 99% udziałów.
W okresie od 05.04.2016 do 13.04.2016 najwięcej udziałów posiadał Pszonka Grzegorz. Jego udziały w tym czasie wynosiły 99%.