Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 0 zł.
Zysk netto wyniósł 0 zł.
Spółka wykazuje stałe przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2023 roku. • 2 865 480 zł w 2022 roku. • 3 635 807 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają stałą tendencję w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 0 zł w 2023 roku. • -63 317 zł w 2022 roku. • -51 690 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Portman wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2023 roku. • 1 910 320 zł w 2022 roku. • 2 423 871 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Portman mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Portman wynosi 4,35%. To oznacza, że firma ma szansę 4,35% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,544% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,35% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku. • 2,90% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Portman wynosi 0,85%. To oznacza, że firma ma szansę 0,85% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,106% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,85% w 2023 roku. • 0,48% w 2022 roku. • 0,31% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Portman charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Portman wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 9 tys. zł w 2022 roku. • 26 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 115 tys. zł w 2022 roku. • 145 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 65 181 zł w 2022 roku • 61 895 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
2% w 2022 roku •
2% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Portman wyniosła 1 684 101 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 671 841 zł.
a
ktywa trwałe to 12 260 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 684 101 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 902 764 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -218 662 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 210 513 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 684 101 zł w 2023 roku. • 1 684 101 zł w 2022 roku. • 1 290 394 zł w 2021 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Portman wyniosły 1 902 764 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 684 101 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 113%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 237 845 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 902 764 zł w 2023 roku • 1 902 764 zł w 2022 roku • 1 433 533 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 113% w 2023 roku • 113% w 2022 roku • 111% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Portman wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła 0 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 0 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za NaN% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Organizacja Portman wykazała zysk netto większy niż 35% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 35% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 84% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 83% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 459 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 16 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+459
dni względem terminu
3
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−16 dni29-06-2024
2022
+11 mies. 20 dni29-06-2024
2021
−11 dni04-10-2022
2020
−4 mies.17-06-2021
2019
+8 mies. 5 dni17-06-2021
2018
+23 mies. 13 dni17-06-2021
2017
+35 mies. 27 dni17-06-2021
2016
+48 mies. 2 dni17-06-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Menfolk Holdings Limited posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 14.05.2014 jest Menfolk Holdings Limited kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 28.11.2013 do 14.05.2014
był Mccarthy & Taggart kontrolując 100% udziałów.