Organizacja Porkyfarm osiągnęła 530 506 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 530 506 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 303 827 zł.
Strata netto wyniosła 773 322 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -1 360 561 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 530 506 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -110 063 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -773 322 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Porkyfarm wynosi 398 058 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 326 264 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 904 028 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 398 058 zł w 2024 roku. • 66 581 zł w 2023 roku. • 66 581 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Porkyfarm wynosi -653 tys. zł.
EBITDA Porkyfarm wynosi -628 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
92 882 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -653 058 zł w
2024 roku. • 0 zł w
2023 roku. • 0 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Porkyfarm mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Porkyfarm wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 5,3% w 2023 roku. • 5,3% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Porkyfarm wynosi 0,37%. To oznacza, że firma ma szansę 0,37% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,044% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,37% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku. • 0,03% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Porkyfarm charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Porkyfarm wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 21 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 21 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
17 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 11 tys. zł w 2023 roku. • 11 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 21 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku. • 21 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
349 494
zł.
Koszty operacyjne Porkyfarm wyniosły
1 183 564
zł.
Wynagrodzenia stanowią
30%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
49 928 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 349 494 zł w 2024 roku • 294 564 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
30% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Porkyfarm wyniosła 63 166 zł.
a
ktywa obrotowe to 63 166 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 63 166 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3983 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 59 184 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 4074 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 63 166 zł w 2024 roku. • 63 166 zł w 2023 roku. • 63 166 zł w 2022 roku.
Góral Jacek posiada 10
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.
Kamiński Piotr posiada 10
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.
Pankau Janina posiada 10
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.
Bigus Jan posiada 10
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Pankau Janina (20% udziałów) • Kamiński Piotr (20% udziałów) • Bigus Jan (20% udziałów) • Kamińska Katarzyna (20% udziałów) • Góral Jacek (20% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 04.04.2014 do 28.04.2023: • Kamola Marek (20% udziałów) • Pankau Janina (20% udziałów) • Kamiński Piotr (20% udziałów) • Bigus Jan (20% udziałów) • Góral Jacek (20% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 14.11.2013 do 04.04.2014: • Kamola Marek (20% udziałów) • Pankau Janina (20% udziałów) • Kamiński Piotr (20% udziałów) • Dąbrowa Stanisław (20% udziałów) • Góral Jacek (20% udziałów)