AMBRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI
KRS
0000422112
NIP
7822549856
REGON
302127729

Podmiot wykreślony z KRS: 12.12.2023

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
122 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
7 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-125 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
4 tys.
Info
Województwo
LUBELSKIE
Miejscowość
BIAŁA PODLASKA
Adres
PIŁSUDSKIEGO, 33
Kod pocztowy
21-500
Rejestracja
2012-05-25
Rozpoczęcie działalności
2012-05-25
Kapitał zakładowy
445000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
biała.podlaska@intermarche.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEDNOOSOBOWA
Postępowanie upadłościowe
Tak
Branże
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowychSprzedaż detaliczna wyrobów związanych z kulturą i rekreacją prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność usługowa związana z leśnictwemPozostała działalność usługowa w zakresie informacjiSprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliDziałalność związana z obsługą rynku nieruchomości wykonywana na zlecenieDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychNaprawa i konserwacja artykułów użytku osobistego i domowegoPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa oraz produkcja wyrobów z mięsaWykończanie wyrobów włókienniczychKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMIProdukcja wyrobów piekarskich i mącznychSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaRestauracje i pozostałe placówki gastronomiczneWykonywanie robót budowlanych wykończeniowychPrzygotowywanie i podawanie napojówDziałalność usługowa wspomagająca transportSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub InternetSprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPrzygotowywanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering) i pozostała gastronomiczna działalność usługowaWypożyczanie i dzierżawa artykułów użytku osobistego i domowegoRoboty związane z budową dróg kołowych i szynowychSprzedaż detaliczna narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnej prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna prowadzona na straganach i targowiskachDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskimRoboty związane z budową rurociągów, linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychReklamaProdukcja pozostałych artykułów spożywczychPozostała wyspecjalizowana sprzedaż hurtowaDziałalność w zakresie architektury i inżynierii oraz związane z nią doradztwo techniczneWynajem i dzierżawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówSprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichSprzedaż detaliczna artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachHANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMINaprawa i konserwacja komputerów i sprzętu komunikacyjnegoPrzetwarzanie i konserwowanie owoców i warzywSprzedaż hurtowa żywności, napojów i wyrobów tytoniowychDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaGimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i szkoły ponadpodstawowe, z wyłączeniem szkół policealnychPozostałe specjalistyczne roboty budowlaneSprzedaż hurtowa maszyn, urządzeń i dodatkowego wyposażeniaSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachSprzedaż hurtowa artykułów użytku domowegoTransport drogowy towarówDziałalność związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymiKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekPOZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWADziałalność wspomagająca edukacjęSprzedaż hurtowa płodów rolnych i żywych zwierzątSprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliwPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność komercyjna, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja napojówRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnejSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozaszkolne formy edukacjiSprzedaż hurtowa narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnejPozostała działalność pocztowa i kurierskaWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnychWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiDoradztwo związane z zarządzaniem

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Ambro osiągnęła 6535 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 6473 zł. Pozostałe przychody to 62 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 131 384 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 124 911 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -2 996 716 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 6535 zł w 2021 roku.
• 110 755 zł w 2020 roku.
• 8 044 911 zł w 2019 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -353 654 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -124 911 zł w 2021 roku.
• -853 135 zł w 2020 roku.
• -2 190 912 zł w 2019 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji Ambro wynosi 4357 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 16 338 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 3 287 516 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 4357 zł w 2021 roku.
• 73 837 zł w 2020 roku.
• 5 363 274 zł w 2019 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT Ambro wynosi -125 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 397 888 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -124 973 zł w 2021 roku.
• -851 180 zł w 2020 roku.
• -2 144 375 zł w 2019 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie Ambro mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku.
• 27 os. w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ambro wynosi 60,1%. To oznacza, że firma ma szansę 60,1% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podwyższone ryzyko zamknięcia wymaga szczególnej uwagi i potencjalnych działań naprawczych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 14,30% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 60,1% w 2021 roku.
• 0,07% w 2020 roku.
• 0,00% w 2019 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ambro wynosi 50,2%. To oznacza, że firma ma szansę 50,2% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 11,58% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 50,2% w 2021 roku.
• 73,5% w 2020 roku.
• 95,9% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ambro charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla Ambro wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 6 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2021 roku.
• 0 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2021 roku.
• 0 zł w 2020 roku.
• 0 zł w 2019 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 0 tys. zł w 2021 roku.
• 4 tys. zł w 2020 roku.
• 875 tys. zł w 2019 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 25 333 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne Ambro wyniosły 131 446 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 19% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi -392 640 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 25 333 zł w 2021 roku
• 51 784 zł w 2020 roku
• 1 398 980 zł w 2019 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 19% w 2021 roku
• 5% w 2020 roku
• 14% w 2019 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów Ambro wyniosła 121 648 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 121 648 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 121 648 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 861 911 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -5 740 262 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -615 360 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 121 648 zł w 2021 roku.
• 285 467 zł w 2020 roku.
• 1 472 658 zł w 2019 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -103%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -1,931%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -1,911%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -38.2 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20.5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -485.7 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -480.5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania Ambro wyniosły 5 861 911 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 121 648 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 4,819%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 415 542 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 5 861 911 zł w 2021 roku
• 5 861 911 zł w 2020 roku
• 5 846 399 zł w 2019 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1164 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 4819% w 2021 roku
• 2053% w 2020 roku
• 397% w 2019 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Ambro wykazała przychody na poziomie 6535 zł.
Brak danych

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja Ambro wykazała zysk netto większy niż 9% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 21% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 27% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 99% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 2% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 2% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 4% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 37% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 9% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 21% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 27% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 99% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 6 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 197 dni po ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 153 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
+5 mies. 3 dni
2020
+7 mies. 25 dni
2020
+7 mies. 25 dni
2020
+17 mies. 20 dni
2019
+6 mies. 17 dni
2018
+1 mies. 6 dni
2017
−10 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rak Witold posiada 800 udziałów, które stanowią 89.9% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Itm Polska posiada 90 udziałów, które stanowią 10.1% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 20.09.2017 jest Rak Witold kontrolujący 90% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 11.01.2017 do 20.09.2017 był Rak Witold kontrolując 51% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W okresie od 21.10.2015 do 11.01.2017 najwięcej udziałów posiadała Itm Polska. Jej udziały w tym czasie wynosiły 100%.

Reprezentacja

  • wspólnikzarząd
    Funkcja: prezes zarządu