C&W BUDMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS
0000411542
NIP
8992733766
REGON
021825046

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
380 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
292 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
5 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
466 tys.
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
WROCŁAW
Adres
ŚLICZNA, 18
Kod pocztowy
50-566
Rejestracja
2012-02-17
Rozpoczęcie działalności
2012-02-17
Kapitał zakładowy
130000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI ORAZ REPREZENTOWANIA JEJ NA ZEWNĄTRZ UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Branże
Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja wyrobów nożowniczych, sztućców, narzędzi i wyrobów metalowych ogólnego przeznaczeniaProdukcja wyrobów ogniotrwałychProdukcja wyrobów z betonu, cementu i gipsuSprzątanie obiektówProdukcja elektrycznych silników, prądnic, transformatorów, aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznejProdukcja izolowanych przewodów i kabli oraz sprzętu instalacyjnegoRoboty związane z budową dróg kołowych i szynowychWykonywanie robót budowlanych wykończeniowychZbieranie odpadówPozostałe specjalistyczne roboty budowlaneProdukcja metali szlachetnych i innych metali nieżelaznychReklamaProdukcja baterii i akumulatorówProdukcja wyrobów z drewna, korka, słomy i materiałów używanych do wyplataniaObróbka metali i nakładanie powłok na metale; obróbka mechaniczna elementów metalowychPOBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODYRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychPozostała wyspecjalizowana sprzedaż hurtowaDziałalność w zakresie architektury i inżynierii oraz związane z nią doradztwo techniczneProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowychProdukcja maszyn i narzędzi mechanicznychRozbiórka i przygotowanie terenu pod budowęDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowaniaProdukcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze staliProdukcja pozostałych wyrobów ze stali poddanej wstępnej obróbceSprzedaż hurtowa artykułów użytku domowegoProdukcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwaSprzedaż hurtowa maszyn, urządzeń i dodatkowego wyposażeniaMagazynowanie i przechowywanie towarówDziałalność związana z obsługą rynku nieruchomości wykonywana na zleceniePrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność; działalność portali internetowychSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachProdukcja wyrobów ściernych i pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja zbiorników, cystern i pojemników metalowychSprzedaż detaliczna narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnej prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaWykonywanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i pozostałych instalacji budowlanychSprzedaż hurtowa narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnejSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymiBadania i analizy techniczneProdukcja pozostałych wyrobów z porcelany i ceramikiProdukcja wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowanaRoboty związane z budową rurociągów, linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychTransport drogowy towarów oraz działalność usługowa związana z przeprowadzkamiProdukcja wyrobów z gumyDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMIODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓWBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznychCięcie, formowanie i wykańczanie kamieniaKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunekKucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszkówPrzetwarzanie i unieszkodliwianie odpadówDziałalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleniPOZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWAProdukcja sprzętu gospodarstwa domowegoInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja szkła i wyrobów ze szkłaProdukcja ceramicznych materiałów budowlanychOdlewnictwo metaliProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczeniaProdukcja pozostałego sprzętu elektrycznegoNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych, maszyn i urządzeńRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnejProdukcja metalowych elementów konstrukcyjnychProdukcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczeniaPRODUKCJA MEBLIDziałalność usługowa wspomagająca transportDziałalność fotograficznaDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkachNaprawa i konserwacja komputerów i sprzętu komunikacyjnegoSprzedaż detaliczna artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachProdukcja wyrobów z tworzyw sztucznychSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaProdukcja cementu, wapna i gipsuProdukcja maszyn ogólnego przeznaczeniaOdzysk surowcówNaprawa i konserwacja artykułów użytku osobistego i domowegoProdukcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja C&w Budmat osiągnęła 291 964 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 291 964 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 286 754 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto wyniósł 5210 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 28 501 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 291 964 zł w 2024 roku.
• 277 738 zł w 2023 roku.
• 199 018 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -205 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 5210 zł w 2024 roku.
• 28 712 zł w 2023 roku.
• -15 198 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji C&w Budmat wynosi 466 057 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 52 100 zł a 1 336 398 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 22 282 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 466 057 zł w 2024 roku.
• 544 926 zł w 2023 roku.
• 361 255 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA


Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie C&w Budmat mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
• 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji C&w Budmat wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,91% w 2024 roku.
• 2,91% w 2023 roku.
• 2,91% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji C&w Budmat wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,02% w 2024 roku.
• 0,02% w 2023 roku.
• 0,02% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
C&w Budmat charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla C&w Budmat wynosi 22 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 67 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 67 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 1 tys. zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 22 tys. zł w 2024 roku.
• 22 tys. zł w 2023 roku.
• 18 tys. zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 1 tys. zł w 2024 roku.
• 5 tys. zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 67 tys. zł w 2024 roku.
• 65 tys. zł w 2023 roku.
• 61 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 116 806 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne C&w Budmat wyniosły 285 220 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 41% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 15 943 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 116 806 zł w 2024 roku
• 105 247 zł w 2023 roku
• 80 969 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 41% w 2024 roku
• 43% w 2023 roku
• 38% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów C&w Budmat wyniosła 380 231 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 170 445 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 209 786 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 380 231 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to 334 100 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 46 131 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 6790 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 380 231 zł w 2024 roku.
• 398 474 zł w 2023 roku.
• 339 534 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła 2%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła 2%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania C&w Budmat wyniosły 46 131 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 380 231 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 12%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1324 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 46 131 zł w 2024 roku
• 71 915 zł w 2023 roku
• 34 766 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 12% w 2024 roku
• 18% w 2023 roku
• 10% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja C&w Budmat wykazała przychody na poziomie 291 964 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła 6656 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 1446 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5210 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za 22% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 135 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 1446 zł w 2024 roku
• 1497 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja C&w Budmat wykazała zysk netto większy niż 49% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 32% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 42% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 20% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 43% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 46% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 33% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 56% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 49% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 32% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 42% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 20% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 56% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 6 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio dokładnie w ustawowym terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone w terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
w terminie
2023
−1 dni
2022
−1 dni
2021
+3 dni
2020
−1 dni
2019
+2 dni
2018
w terminie
2017
−2 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Czarzasty Cyryl posiada 200 udziałów, które stanowią 76.9% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maciąg Czarzasta Wioleta posiada 60 udziałów, które stanowią 23.1% firmy.

Reprezentacja