SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI NA ZEWNĄTRZ, SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI ORAZ PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU SPÓŁKI: A) W SPRAWACH NIEMAJĄTKOWYCH ORAZ W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH O WARTOŚCI NIEPRZEKRACZAJĄCEJ KWOTY 150.000,00 ZŁ UPOWAŻNIONY JEST SAMODZIELNIE KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU; B) W SPRAWACH NIEMAJĄTKOWYCH ORAZ W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH O WARTOŚCI PRZEKRACZAJĄCEJ KWOTĘ 150.000,00 ZŁ WYMAGANE JEST ŁĄCZNE DZIAŁANIE WSZYSTKICH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organizacja VT Serwis osiągnęła 5 849 815 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 848 390 zł. Pozostałe przychody to 1425 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 692 636 zł.
Zysk netto wyniósł 2 155 754 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 230 257 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 849 815 zł w 2025 roku. • 4 822 762 zł w 2024 roku. • 3 826 204 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 135 347 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 155 754 zł w 2025 roku. • 1 506 124 zł w 2024 roku. • 1 164 307 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji VT Serwis wynosi 16 538 257 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 015 367 zł a 30 180 549 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 018 786 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 16 538 257 zł w 2025 roku. • 12 538 222 zł w 2024 roku. • 9 812 175 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT VT Serwis wynosi 2,38 mln zł.
EBITDA VT Serwis wynosi 2,73 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
130 863 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 379 218 zł w
2025 roku. • 1 700 916 zł w
2024 roku. • 1 252 032 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
163 793 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 726 528 zł w
2025 roku. • 1 983 551 zł w
2024 roku. • 1 433 972 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie VT Serwis mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 7 os. w 2024 roku. • 7 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji VT Serwis wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji VT Serwis wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
VT Serwis charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla VT Serwis wynosi 504 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 175 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,07 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 175 tys. zł a 1,07 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
28 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 504 tys. zł w 2025 roku. • 390 tys. zł w 2024 roku. • 402 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 175 tys. zł w 2025 roku. • 145 tys. zł w 2024 roku. • 115 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,07 mln zł w 2025 roku. • 880 tys. zł w 2024 roku. • 1,03 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
985 693
zł.
Koszty operacyjne VT Serwis wyniosły
3 469 172
zł.
Wynagrodzenia stanowią
28%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
53 342 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 985 693 zł w 2025 roku • 960 043 zł w 2024 roku • 831 032 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
28% w 2025 roku •
31% w 2024 roku •
33% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów VT Serwis wyniosła 6 226 897 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 037 387 zł.
a
ktywa trwałe to 3 189 510 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 226 897 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 873 075 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 353 822 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 497 467 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 226 897 zł w 2025 roku. • 4 787 181 zł w 2024 roku. • 3 840 000 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 35%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 40%.
Marża operacyjna wyniosła 41%.
Marża netto wyniosła 37%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania VT Serwis wyniosły 873 075 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 226 897 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 14%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 65 611 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 873 075 zł w 2025 roku • 389 112 zł w 2024 roku • 367 809 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 14% w 2025 roku • 8% w 2024 roku • 10% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja VT Serwis wykazała przychody na poziomie 5 849 815 zł.
Organizacja zarobiła 2 361 290 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 205 536 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 155 754 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -5731 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 205 536 zł w 2025 roku • 151 849 zł w 2024 roku • 117 431 zł w 2023 roku
Organizacja VT Serwis wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 89% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 97% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.8%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 89% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 93% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 23% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.8%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 109 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-109
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
−3 mies. 12 dni04-04-2025
2023
−2 mies. 16 dni30-04-2024
2022
−2 mies. 8 dni08-05-2023
2021
−4 mies. 28 dni20-05-2022
2020
−4 mies. 20 dni28-05-2021
2019
−6 mies. 2 dni16-04-2020
2018
−3 mies. 17 dni30-03-2019
2017
−2 mies. 23 dni23-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wójcik Dariusz posiada 200
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Stach Józef posiada 200
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Wójcik Dariusz (50% udziałów) • Stach Józef (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 23.02.2016 do 09.01.2020: • Wójcik Dariusz (33% udziałów) • Stach Józef (33% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 14.06.2011 do 23.02.2016: • Wójcik Dariusz (33% udziałów) • Wójcik Marcin (33% udziałów) • Stach Józef (33% udziałów)