SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI I JEJ REPREZENTOWANIA UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Produkcja naturalnych preparatów dla zwierząt hodowlanych.|Wysokie stężenie substancji aktywnych w produktach.|Współpraca z weterynarzami i hodowcami.|Badania naukowe wspierające rozwój innowacyjnych formuł.|Certyfikat GMP+ gwarantujący jakość produktów.
Pharmill to firma specjalizująca się w produkcji naturalnych preparatów dla zwierząt hodowlanych, takich jak drobiu, bydła, trzody chlewnej oraz koni. W ofercie znajdują się różnorodne mieszanki paszowe, które są tworzone z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu zwierząt. Kluczowymi cechami produktów Pharmill są wysokie stężenie substancji aktywnych oraz starannie dobrane składniki pochodzenia naturalnego. Firma kładzie duży nacisk na współpracę z weterynarzami i hodowcami, co pozwala na ciągły rozwój oferty oraz reagowanie na potrzeby rynku. Pharmill łączy doświadczenie wyniesione z natury z osiągnięciami nauki, co owocuje skutecznymi rozwiązaniami dla zdrowia zwierząt. Gwarancją jakości ich produktów jest certyfikat GMP+, który potwierdza standardy produkcji. W firmie prowadzone są intensywne badania nad nowymi formułami, co czyni Pharmill jednym z wiodących producentów w branży. Zwiększe zainteresowanie naturalnymi preparatami, które stanowią alternatywę dla syntetycznych środków w weterynarii, stawia Pharmill w czołówce odpowiedzialnych producentów w branży zootechnicznej.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Pharmill osiągnęła 5 924 406 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 921 047 zł. Pozostałe przychody to 3359 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 837 413 zł.
Zysk netto wyniósł 83 634 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 58 124 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 924 406 zł w 2025 roku. • 5 045 301 zł w 2024 roku. • 4 784 405 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -41 231 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 83 634 zł w 2025 roku. • 30 297 zł w 2024 roku. • -174 601 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Pharmill wynosi 4 507 850 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
223 711 zł a 14 811 016 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 150 982 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 507 850 zł w 2025 roku. • 3 645 708 zł w 2024 roku. • 3 327 867 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Pharmill wynosi 90 tys. zł.
EBITDA Pharmill wynosi 94 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
49 355 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 89 651 zł w
2025 roku. • 29 816 zł w
2024 roku. • -174 770 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
51 075 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 94 174 zł w
2025 roku. • 31 753 zł w
2024 roku. • -172 832 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Pharmill wynosi 11 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 11 os. w 2025 roku. • 10 os. w 2024 roku. • 11 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Pharmill wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pharmill wynosi 0,14%. To oznacza, że firma ma szansę 0,14% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,14% w 2025 roku. • 0,19% w 2024 roku. • 0,60% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Pharmill charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Pharmill wynosi 98 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 13 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 237 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 13 tys. zł a 237 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 98 tys. zł w 2025 roku. • 77 tys. zł w 2024 roku. • 59 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 237 tys. zł w 2025 roku. • 202 tys. zł w 2024 roku. • 191 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 447 689
zł.
Koszty operacyjne Pharmill wyniosły
5 831 396
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
67 495 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 447 689 zł w 2025 roku • 1 252 800 zł w 2024 roku • 1 113 578 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25% w 2025 roku •
25% w 2024 roku •
22% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Pharmill wyniosła 1 137 246 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 082 593 zł.
a
ktywa trwałe to 54 653 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 137 246 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 838 964 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 298 282 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -11 283 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 137 246 zł w 2025 roku. • 869 895 zł w 2024 roku. • 897 128 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 28%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Pharmill wyniosły 838 964 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 137 246 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 74%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 21 793 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 838 964 zł w 2025 roku • 655 247 zł w 2024 roku • 712 777 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 74% w 2025 roku • 75% w 2024 roku • 79% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Pharmill wykazała przychody na poziomie 5 924 406 zł.
Organizacja zarobiła 93 006 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 9372 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 83 634 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -7312 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 9372 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Pharmill wykazała zysk netto większy niż 68% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 66% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.6%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 62% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.6%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 83 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 111 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-83
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 21 dni26-03-2026
2024
−2 mies. 8 dni08-05-2025
2023
−2 mies. 10 dni06-05-2024
2022
−3 mies. 12 dni04-04-2023
2021
−18 dni27-09-2022
2020
−4 mies. 15 dni02-06-2021
2019
−3 mies. 11 dni06-07-2020
2018
−1 mies. 19 dni27-05-2019
2017
−2 mies. 29 dni17-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie