Organizacja Amdev Kamieńskiego osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 17 019 zł.
Strata netto wyniosła 17 019 zł.
Spółka wykazuje stałe przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2020 roku. • 8 901 901 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -5673 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -17 019 zł w 2020 roku. • 175 596 zł w 2019 roku. • -958 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Amdev Kamieńskiego wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2020 roku. • 6 636 984 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Amdev Kamieńskiego wynosi 72 tys. zł.
EBITDA Amdev Kamieńskiego wynosi 72 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Amdev Kamieńskiego mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Amdev Kamieńskiego wynosi 60,1%. To oznacza, że firma ma szansę 60,1% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Podwyższone ryzyko zamknięcia wymaga szczególnej uwagi i potencjalnych działań naprawczych.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 18,58% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 60,1% w 2020 roku. • 0,66% w 2019 roku. • 0,22% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Amdev Kamieńskiego wynosi 55,3%. To oznacza, że firma ma szansę 55,3% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 15,01% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 55,3% w 2020 roku. • 7,0% w 2019 roku. • 11,1% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Amdev Kamieńskiego charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Amdev Kamieńskiego wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 11 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 11 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 11 tys. zł w 2020 roku. • 356 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
62 177
zł.
Koszty operacyjne Amdev Kamieńskiego wyniosły
88 600
zł.
Wynagrodzenia stanowią
70%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
20 726 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 62 177 zł w 2020 roku • 17 782 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
23.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
70% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Amdev Kamieńskiego wyniosła 1 884 454 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 884 454 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 884 454 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7 368 731 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -5 484 277 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 628 151 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 884 454 zł w 2020 roku. • 9 352 687 zł w 2019 roku. • 9 173 818 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Amdev Kamieńskiego wyniosły 7 368 731 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 884 454 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 391%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 456 244 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7 368 731 zł w 2020 roku • 14 819 944 zł w 2019 roku • 14 816 671 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 391% w 2020 roku • 158% w 2019 roku • 162% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Amdev Kamieńskiego wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła -17 019 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -17 019 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 41 189 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja Amdev Kamieńskiego wykazała zysk netto większy niż 24% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 24% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 68% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 36% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 152 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 1 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+152
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−1 dni14-10-2020
2018
+15 mies. 7 dni14-10-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki