WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z BRAKIEM PRZEWAGI KTÓREGOKOLWIEK RODZAJU WŁASNOŚCI PRYWATNEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI PRZYSŁUGUJE DWÓM CZŁONKOM ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYM ŁĄCZNIE ALBO KAŻDEMU Z CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCEMU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI PRZYSŁUGUJE CZŁONKOWI ZARZĄDU SAMODZIELNIE
Organizacja Total Remont osiągnęła 20 236 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 zł. Pozostałe przychody to 20 232 zł.
Całkowite koszty wyniosły -10 531 zł.
Zysk netto wyniósł 10 535 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -2 834 057 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 20 236 zł w 2018 roku. • 2 854 293 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1 989 920 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 10 535 zł w 2018 roku. • 2 000 455 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Total Remont wynosi 143 251 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
30 355 zł a 467 314 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 9 955 151 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 143 251 zł w 2018 roku. • 10 098 402 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Total Remont wynosi -2 tys. zł.
EBITDA Total Remont wynosi -2 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
2 488 765 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -1990 zł w
2018 roku. • 2 486 775 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
2 560 059 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -1990 zł w
2018 roku. • 2 558 070 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Total Remont.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Total Remont wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2018 roku. • 2,90% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Total Remont wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,960% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2018 roku. • 0,99% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Total Remont charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Total Remont wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 23 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 23 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 165 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 4 tys. zł w 2018 roku. • 169 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 23 tys. zł w 2018 roku. • 400 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Total Remont wyniosły
1994
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Total Remont wyniosła 123 366 zł.
a
ktywa obrotowe to 2608 zł.
a
ktywa trwałe to 120 757 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 123 366 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6537 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 116 829 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -276 883 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 123 366 zł w 2018 roku. • 400 249 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
Marża operacyjna wyniosła -49,739%.
Marża netto wyniosła 52%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -491 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -765 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -49827 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -18 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Total Remont wyniosły 6537 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 123 366 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -135 418 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6537 zł w 2018 roku • 141 955 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 30 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 5% w 2018 roku • 35% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Total Remont wykazała przychody na poziomie 20 236 zł.
Organizacja zarobiła 10 535 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 10 535 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -338 045 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 338 045 zł w 2017 roku
Organizacja Total Remont wykazała zysk netto większy niż 74% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 43% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 20% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 6 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 2 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+6
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
+2 dni17-07-2019
2017
+10 dni25-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Gk Capital posiada 50
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 13.03.2019 jest Gk Capital kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 03.10.2017 do 13.03.2019
był Greenfields Investment kontrolując 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 19.10.2016 do 03.10.2017: • Greenfields Investment (50% udziałów) • Forestcity Trading & Investment Limited (50% udziałów)