Dom rekolekcyjny, katechezy i spotkania religijne|Rekolekcje dla zakochanych, narzeczonych oraz warsztaty biblijne|Chrześcijańska Poradnia Psychologiczna|Nieustająca adoracja Najświętszego Sakramentu|Regularne Msze Święte o dar potomstwa
Katolickie Stowarzyszenie TABOR prowadzi Dom Diecezjalny TABOR im. Jana Pawła II, który jest miejscem duchowego wzrastania i wielu działań religijnych. Oferuje szeroką gamę rekolekcji, katechez przedślubnych i przedmałżeńskich oraz różnego rodzaju spotkań modlitewnych. Dom Diecezjalny posiada aulę, której patronem jest ks. Marcin Szopiński oraz oferuje zakwaterowanie w akademikach. Oprócz tego, organizowane są tutaj spotkania dla młodych kobiet i rozmaite warsztaty biblijne.Dom Diecezjalny TABOR prowadzi również Chrześcijańską Poradnię Psychologiczną, pomagającą osobom potrzebującym wsparcia mentalnego w zgodzie z wartościami chrześcijańskimi. Miejsce to jest znane z nieustającej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz regularnych Mszy Świętych o dar potomstwa, co przyciąga wiernych z różnych części kraju.Na szczególną uwagę zasługuje także oferta rekolekcji zarówno dla zakochanych, narzeczonych, jak i innych, które dostarczają wiedzy teologicznej, prawnej oraz moralnej, pomagając uczestnikom w lepszej budowie ich życia duchowego i relacji człowieka z Bogiem. Regularnie organizowane są także spotkania podczas Adwentu, zwane Roratami, po których uczestnicy mogą wspólnie spożyć śniadanie i wzmocnić więzi we wspólnotowym duchu.Dom Diecezjalny TABOR stanowi także centra spotkań różnych wspólnot kontemplacyjnych oraz różnych grup, które pragną pogłębiać swoją duchowość. Wszystkie te działania mają na celu stworzenie wspólnoty ludzi, którzy wspólnie dążą do wzmacniania wiary i budowania świadomego życia w sferze duchowej.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Katolickie Stowarzyszenie Tabor osiągnęła 1 808 952 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 768 901 zł. Pozostałe przychody to 40 051 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 876 378 zł.
Strata netto wyniosła 107 477 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 808 952 zł w 2025 roku. • 2 044 236 zł w 2024 roku. • 1 563 998 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -107 477 zł w 2025 roku. • 451 281 zł w 2024 roku. • 183 945 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Katolickie Stowarzyszenie Tabor wynosi 2 069 403 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 4 604 987 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 172 450 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 069 403 zł w 2025 roku. • 4 111 992 zł w 2024 roku. • 2 406 291 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Katolickie Stowarzyszenie Tabor wynosi -55 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Katolickie Stowarzyszenie Tabor wynosi 12 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 12 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Katolickie Stowarzyszenie Tabor wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,242% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Katolickie Stowarzyszenie Tabor wynosi 0,27%. To oznacza, że firma ma szansę 0,27% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,023% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,27% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Katolickie Stowarzyszenie Tabor charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Katolickie Stowarzyszenie Tabor wynosi 25 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 230 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 230 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 25 tys. zł w 2025 roku. • 67 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 230 tys. zł w 2025 roku. • 252 tys. zł w 2024 roku. • 167 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Katolickie Stowarzyszenie Tabor wyniosły
1 858 983
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Katolickie Stowarzyszenie Tabor wyniosła 1 792 169 zł.
a
ktywa obrotowe to 149 439 zł.
a
ktywa trwałe to 1 642 730 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 792 169 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 640 922 zł.
f
undusz własny to 1 151 247 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 147 959 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 792 169 zł w 2025 roku. • 2 095 758 zł w 2024 roku. • 1 865 281 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -9%.
Marża operacyjna wyniosła -5%.
Marża netto wyniosła -6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Katolickie Stowarzyszenie Tabor wyniosły 640 922 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 792 169 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 36%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 51 873 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 640 922 zł w 2025 roku • 837 035 zł w 2024 roku • 1 028 154 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 36% w 2025 roku • 40% w 2024 roku • 55% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Katolickie Stowarzyszenie Tabor wykazała przychody na poziomie 1 808 952 zł.
Organizacja zarobiła -107 477 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -107 477 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Katolickie Stowarzyszenie Tabor wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 12% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 73% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 55% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 12 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 10 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 24 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 98 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-24
dni względem terminu
10
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 8 dni08-04-2026
2024
−4 dni11-07-2025
2023
+1 dni16-07-2024
2022
+4 dni19-07-2023
2021
−1 mies.15-09-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
−1 mies. 6 dni09-09-2020
2018
−3 mies.16-04-2019
2017
−26 dni19-06-2018
2016
−3 dni14-07-2017
2015
−2 dni13-07-2016
2014
−2 dni13-07-2015
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki