Organizacja Sadkraft osiągnęła 1 819 591 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 819 591 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 994 154 zł.
Strata netto wyniosła 174 563 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -124 061 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 819 591 zł w 2025 roku. • 1 925 289 zł w 2024 roku. • 1 993 082 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -17 980 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -174 563 zł w 2025 roku. • 61 052 zł w 2024 roku. • 353 964 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Sadkraft wynosi 1 385 111 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 4 548 977 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 70 809 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 385 111 zł w 2025 roku. • 1 876 493 zł w 2024 roku. • 3 047 549 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Sadkraft wynosi -158 tys. zł.
EBITDA Sadkraft wynosi -154 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
18 043 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -158 044 zł w
2025 roku. • 79 872 zł w
2024 roku. • 393 180 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
21 528 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -153 704 zł w
2025 roku. • 84 447 zł w
2024 roku. • 401 244 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Sadkraft wynosi 3 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 2 os. w 2024 roku. • 2 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Sadkraft wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Sadkraft wynosi 0,15%. To oznacza, że firma ma szansę 0,15% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Sadkraft charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Sadkraft wynosi 31 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 74 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 74 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 31 tys. zł w 2025 roku. • 68 tys. zł w 2024 roku. • 80 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 12 tys. zł w 2024 roku. • 59 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 74 tys. zł w 2025 roku. • 155 tys. zł w 2024 roku. • 132 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
203 695
zł.
Koszty operacyjne Sadkraft wyniosły
1 977 635
zł.
Wynagrodzenia stanowią
10%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-19 340 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 203 695 zł w 2025 roku • 184 636 zł w 2024 roku • 166 861 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
10% w 2025 roku •
10% w 2024 roku •
10% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Sadkraft wyniosła 454 017 zł.
a
ktywa obrotowe to 436 761 zł.
a
ktywa trwałe to 17 257 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 454 017 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 224 617 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 229 401 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -38 559 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 454 017 zł w 2025 roku. • 641 399 zł w 2024 roku. • 549 903 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -38%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -76%.
Marża operacyjna wyniosła -9%.
Marża netto wyniosła -10%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Sadkraft wyniosły 224 617 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 454 017 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 49%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -54 423 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 224 617 zł w 2025 roku • 176 384 zł w 2024 roku • 145 939 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 49% w 2025 roku • 28% w 2024 roku • 27% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Sadkraft wykazała przychody na poziomie 1 819 591 zł.
Organizacja zarobiła -158 045 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 16 518 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -174 563 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 789 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 16 518 zł w 2025 roku • 18 592 zł w 2024 roku • 39 211 zł w 2023 roku
Organizacja Sadkraft wykazała zysk netto większy niż 6% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 24% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 63% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.07%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 6% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 24% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 27% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 38% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.07%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 63 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 97 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-63
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 7 dni09-04-2026
2024
−2 mies. 2 dni14-05-2025
2023
−3 mies. 28 dni19-03-2024
2022
−25 dni20-06-2023
2021
−5 mies. 1 dni17-05-2022
2020
−6 mies. 19 dni30-03-2021
2019
−4 mies. 26 dni22-05-2020
2018
−1 mies. 12 dni03-06-2019
2017
+9 mies. 7 dni18-04-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Krawczyk Alicja posiada 90
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Krawczyk Kacper posiada 10
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.
Największym udziałowcem od 30.08.2023 jest Krawczyk Alicja kontrolujący 90% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 04.11.2020 do 30.08.2023
był Sadulski Mariusz kontrolując 75% udziałów.
W okresie od 24.11.2009 do 04.11.2020 najwięcej udziałów posiadała Krawczyk Alicja. Jej udziały w tym czasie wynosiły 75%.