SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ CZŁONKOWIE ZARZĄDU LUB PROKURENCI JEDNOOSOBOWO. ZARZĄD MOŻE ROZPORZĄDZAĆ PRAWAMI I ZACIĄGAĆ ZOBOWIĄZANIA BEZ OGRANICZEŃ WYNIKAJĄCYCH Z ART. 229 I 230 KODEKSU SPÓŁEK HANDLOWYCH. NABYCIE LUB ZBYCIE PRZEZ SPÓŁKĘ NIERUCHOMOŚCI, UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO LUB UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI NIE WYMAGA ZGODY ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW.
Organizacja Santi osiągnęła 1 505 976 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 505 763 zł. Pozostałe przychody to 213 zł.
Całkowite koszty wyniosły 878 463 zł.
Zysk netto wyniósł 627 513 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
2 146 263 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 505 976 zł w 2024 roku. • 1 502 926 zł w 2023 roku. • 5 798 502 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
733 392 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 627 513 zł w 2024 roku. • 831 842 zł w 2023 roku. • 2 094 296 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Santi wynosi 6 110 043 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 240 136 zł a 14 001 582 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
3 750 761 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 110 043 zł w
2024 roku. • 6 302 702 zł w
2023 roku. • 13 611 564 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
Brak danych o EBIT i EBITDA.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Santi mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 17 obwieszczeń
dotyczących organizacji Santi.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 4 lutego 2025 (MSiG nr 23/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
17
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
17 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 59931. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/693681/25/829]
MSiG 23/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 22.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 31 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 59930. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/693681/25/428]
MSiG 23/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 30 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 22.01.2025 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 53616. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/693555/25/541]
MSiG 19/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 29 następującej treści:
9. Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
S
Poz. 53615. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/693555/25/140]
MSiG 19/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 28 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 20.01.2025 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
S
Poz. 595441. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/406604/22/367]
MSiG 151/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 25 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 595440. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/406604/22/966]
MSiG 151/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 296764. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SĄD
REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 28.02.2007.
[KI.X NS-REJ.KRS/544/22/401]
Rzuć okiemMSiG 100/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.05.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
1. KOLDA 2. MARIE THERESE) wykreślić: 5. 960
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 48 000,00 ZŁ
wpisać: 5. 1000 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
50 000,00 ZŁ wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK
Poz. 321320. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/292395/21/583]
MSiG 102/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 321319. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/292395/21/182]
MSiG 102/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.05.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 493280. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/220350/20/869]
MSiG 168/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 493279. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/220350/20/468]
MSiG 168/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.07.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 687136. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/147167/19/590]
MSiG 135/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 687135. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/147167/19/189]
MSiG 135/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.07.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 507371. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/342365/18/639]
MSiG 189/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 507370. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2007.
[RDF/342364/18/238]
MSiG 189/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 338076. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SĄD
REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 28.02.2007.
[KI.X NS-REJ.KRS/9169/17/297]
MSiG 189/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.09.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 06.07.2017 okres
OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 1. data złożenia
06.07.2017 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.201
DO 31.12.2016 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
Poz. 24962. SANTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000275071. SĄD
REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 28.02.2007.
[KI.X NS-REJ.KRS/432/16/188]
Rzuć okiemMSiG 23/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.01.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
1. kraj POLSKA województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE
powiat M. KIELCE gmina M. KIELCE miejscowość
KIELCE wpisać: 1. kraj POLSKA województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE powiat KIELCE gmina KIELCE miejscowość KIELCE wykreślić: 2. miejscowość KIELCE
ulica SŁOWACKIEGO nr domu 12 kod pocztowy
25-365 poczta KIELCE kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość KIELCE ulica UL. POCIESZKA nr domu 3
kod pocztowy 25-519 poczta KIELCE kraj POLSKA
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 ——- 21 2 PRODUKCJA WYROBÓW Z PAPIERU
I TEKTURY 2 ——- 22 DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA; POLIGRAFIA I REPRODUKCJA ZAPISANYCH
NOŚNIKÓW INFORMACJI 3 ——- 45 BUDOWNICTWO 4 ——- 51 HANDEL HURTOWY I KOMISOWY,
Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI, MOTOCYKLAMI 5 ——- 74 15 DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW 6 ——- 52 HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM SPRZEDAŻY POJAZDÓW
SAMOCHODOWYCH, MOTOCYKLI; NAPRAWA
ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO wpisać: 7 1. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 8 ——- 46 73
Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW
BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
9 ——- 46 74 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW
METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO
WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO
10 ——- 46 44 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW
PORCELANOWYCH, CERAMICZNYCH I SZKLANYCH ORAZ ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH
Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać:
1 1. data złożenia 22.10.2015 okres OD 01.01.2014
31.12.2014 1 3. OD 01.01.2014 DO 31.12.2014 1 4. O
01.01.2014 DO 31.12.2014
:
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Santi nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Santi wynosi 0,20%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2024 roku. • 0,75% w 2023 roku. • 0,32% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Santi charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Santi wynosi 379 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 45 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,24 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 45 tys. zł a 1,24 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
50 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 379 tys. zł w 2024 roku. • 333 tys. zł w 2023 roku. • 379 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 45 tys. zł w 2024 roku. • 45 tys. zł w 2023 roku. • 174 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,24 mln zł w 2024 roku. • 1,02 mln zł w 2023 roku. • 726 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
228 408
zł.
Koszty operacyjne Santi wyniosły
834 014
zł.
Wynagrodzenia stanowią
27,4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
28 052 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 228 408 zł w 2024 roku • 237 746 zł w 2023 roku • 172 303 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
11,4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
27,4% w 2024 roku •
36,5% w 2023 roku •
4,7% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Santi wyniosła 4 495 014 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 495 014 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 495 014 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 529 816 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 965 198 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 492 900 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 728 162 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 4 495 014 zł sumy bilansowej i 3 529 816 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 4 451 105 zł sumy bilansowej i 2 902 303 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 3 509 214 zł sumy bilansowej i 2 073 491 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 17,78%.
Marża operacyjna wyniosła 44,61%.
Marża netto wyniosła 41,67%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
23 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
41,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
4,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Santi wyniosły 965 198 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 495 014 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 21,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 235 262 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 965 198 zł w 2024 roku • 1 548 802 zł w 2023 roku • 1 435 723 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
10 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 21% w 2024 roku • 35% w 2023 roku • 41% w 2022 roku
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe organizacji Santi wynoszą 4 495 014 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
4,5 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, dlatego wykres pokazuje same środki firmy - bez poziomu rachunków do porównania.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zapasów wynosi 135 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie. Wskaźnik za ten okres jest liczony od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje przychodów ze sprzedaży - wartość wychodzi zaniżona i nie jest wprost porównywalna z wartościami liczonymi od przychodów ze sprzedaży.
Rotacja zapasów135 dni
towar leży w magazynie 135 dni, zanim firma go sprzeda
135 dni
liczona od przychodów operacyjnych (brak sprzedaży) - wartość zaniżona
Rotacja zapasów organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił: • 135 dni w 2024 roku • 135 dni w 2023 roku • 45 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Santi wynoszą 834 014 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 597 975 zł, czyli 72% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 228 408 zł, czyli 27% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 7631 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
suma druku mikro (4 pozycje)
Koszty razem834 tys. zł
Pozostałe koszty (druk mikro)598 tys. zł · 72%
Wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie)228 tys. zł · 27%
Zużycie materiałów i energii8 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 834 tys. zł w 2024 roku • 651 tys. zł w 2023 roku • 3,7 mln zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Santi wykazała przychody na poziomie 1 505 976 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 115 392 zł w 2021 roku
Organizacja Santi wykazała zysk netto większy niż 87% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 66% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 78% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 30% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i strat13 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym:1 505 763,23
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej834 014,01
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii7 631,26
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia228 407,60
IV. Pozostałe koszty597 975,15
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym:212,68
- aktualizacja wartości aktywów0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym:44 449,11
- aktualizacja wartości aktywów0,00
E. Podatek dochodowy0,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E)627 512,79
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Santi składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 76 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 206 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+76
dni względem terminu
5
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+6 mies. 26 dni06-02-2026
2023
+6 mies. 11 dni22-01-2025
2022
+18 mies. 15 dni20-01-2025
2021
−2 mies. 20 dni27-07-2022
2020
−4 mies. 29 dni19-05-2021
2019
−3 mies. 9 dni08-07-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2017
−6 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kolda Marie Therese posiada 1000 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 17.05.2022 jest Kolda Marie Therese kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 17.10.2008 do 17.05.2022 najwięcej udziałów posiadał
Kolda Marie Therese (96%).
W okresie od 28.02.2007 do 17.10.2008 najwięcej udziałów posiadał
Stanek Marek (96%).