SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PRAWO DO SAMODZIELNEGO I JEDNOOSOBOWEGO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI W ZAKRESIE WSZYSTKICH SPRAW ORAZ WSZELKICH CZYNNOŚCI SĄDOWYCH I POZASĄDOWYCH WSPÓLNICY POWIERZAJĄ WYŁĄCZNIE LUTOMIŁOWI TRZĄSALSKIEMU.
Organizacja Nelba Lutomił Trząsalski osiągnęła 4 814 767 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 814 766 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 666 660 zł.
Zysk netto wyniósł 148 107 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
136 271 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 814 767 zł w 2019 roku. • 10 471 177 zł w 2018 roku. • 5 087 309 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
11 047 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 148 107 zł w 2019 roku. • 162 584 zł w 2018 roku. • 126 013 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Nelba Lutomił Trząsalski wynosi 4 710 692 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 147 519 zł a 11 279 996 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
87 844 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 710 692 zł w
2019 roku. • 8 589 380 zł w
2018 roku. • 4 535 004 zł w
2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Nelba Lutomił Trząsalski wynosi 177 tys. zł.
EBITDA Nelba Lutomił Trząsalski wynosi 236 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
7494 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 176 622 zł w
2019 roku. • 166 773 zł w
2018 roku. • 161 633 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
23 455 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 236 074 zł w
2019 roku. • 218 208 zł w
2018 roku. • 189 163 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Nelba Lutomił Trząsalski wynosi 33 osoby.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 33 os. w 2019 roku. • 33 os. w 2018 roku. • 10 - 50 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń
dotyczących organizacji Nelba Lutomił Trząsalski.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 10 kwietnia 2020 (MSiG nr 71/2020).
W dniu 25.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
W dniu 25.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.03.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
W dniu 25.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
W dniu 25.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.03.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
W dniu 30.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
W dniu 30.04.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.04.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 186322. NELBA LUTOMIŁ TRZĄSALSKI SPÓŁKA
JAWNA. KRS 0000187149. SĄD REJONOWY
POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU,
IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 13.01.2004.
[PO.IX NS-REJ.KRS/13786/17/923]
MSiG 126/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 26.04.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016
Poz. 351647. NELBA LUTOMIŁ TRZĄSALSKI SPÓŁKA
JAWNA. KRS 0000187149. SĄD REJONOWY
POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 13.01.2004.
[PO.IX NS-REJ.KRS/25719/16/25]
MSiG 209/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.10.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wykreślić: 1 1. data złożenia 07.06.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 wpisać: 2 1. data złożenia 11.07.2016 okres OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
wykreślić: 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 wpisać:
2 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
Poz. 180259. NELBA LUTOMIŁ TRZĄSALSKI SPÓŁKA
JAWNA. KRS 0000187149. SĄD REJONOWY
POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 13.01.2004.
[PO.IX NS-REJ.KRS/17704/16/834]
MSiG 130/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.06.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Nelba Lutomił Trząsalski nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Nelba Lutomił Trząsalski wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,620% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,53% w 2019 roku. • 0,75% w 2018 roku. • 2,77% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Nelba Lutomił Trząsalski charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Nelba Lutomił Trząsalski wynosi 168 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 26 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 327 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 26 tys. zł a 327 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 168 tys. zł w 2019 roku. • 233 tys. zł w 2018 roku. • 188 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 26 tys. zł w 2019 roku. • 25 tys. zł w 2018 roku. • 24 tys. zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 327 tys. zł w 2019 roku. • 419 tys. zł w 2018 roku. • 400 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 030 572
zł.
Koszty operacyjne Nelba Lutomił Trząsalski wyniosły
4 638 143
zł.
Wynagrodzenia stanowią
43,8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
3449 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 030 572 zł w 2019 roku • 2 293 154 zł w 2018 roku • 2 023 675 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1,3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
43,8% w 2019 roku •
22,3% w 2018 roku •
41,1% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Nelba Lutomił Trząsalski wyniosła 3 706 701 zł.
a
ktywa trwałe to 815 332 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 891 369 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 706 701 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 632 695 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 074 006 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 621 512 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 11 047 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 3 706 701 zł sumy bilansowej i 1 632 695 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 3 334 797 zł sumy bilansowej i 1 647 172 zł kapitału własnego w 2018 roku. • 4 949 724 zł sumy bilansowej i 1 610 600 zł kapitału własnego w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9,07%.
Marża operacyjna wyniosła 3,67%.
Marża netto wyniosła 3,08%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Nelba Lutomił Trząsalski wyniosły 2 074 006 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 706 701 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 56%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 632 559 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 074 006 zł w 2019 roku • 1 687 625 zł w 2018 roku • 3 339 123 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
5,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 56% w 2019 roku • 51% w 2018 roku • 67% w 2017 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Nelba Lutomił Trząsalski wynosi 1,39 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,92 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi -0,14 (wartość ujemna, nietypowa - wynika ze znaków pozycji w sprawozdaniu i nie poddaje się standardowej interpretacji).
Część wartości w sprawozdaniu jest ujemna (nietypowy zapis) - kwoty ujemne pominięto na wykresie, a wskaźniki wymagają ostrożnej interpretacji.
1,39
płynność bieżąca
0,92
płynność szybka
-0,14
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,03 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,39 w 2019 roku • 1,47 w 2018 roku • 1,34 w 2017 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Nelba Lutomił Trząsalski wynosi 165 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 55 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 110 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 77 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 2 084 033 zł, z czego 2 084 033 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza110 dni
firma płaci dostawcom 110 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
165 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 165 dni
55 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 55 dniach
Rotacja zapasów77 dni
towar leży w magazynie 77 dni, zanim firma go sprzeda
77 dni
Należności handlowe2,1 mln zł
klienci są winni firmie 2,1 mln zł
do 12 miesięcy2,1 mln zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 165 dni w 2019 roku • 66 dni w 2018 roku • 147 dni w 2017 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Nelba Lutomił Trząsalski wynoszą 4 631 366 zł.
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 1 945 248 zł, czyli 42% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 1 671 832 zł, czyli 36% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 419 997 zł, czyli 9% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem4,6 mln zł
Zużycie materiałów i energii2 mln zł · 42%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)1,7 mln zł · 36%
Usługi obce420 tys. zł · 9%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia359 tys. zł · 8%
Pozostałe koszty rodzajowe91 tys. zł · 2%
Podatki i opłaty86 tys. zł · 2%
Amortyzacja59 tys. zł · 1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 4,6 mln zł w 2019 roku • 9,3 mln zł w 2018 roku • 4,9 mln zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Nelba Lutomił Trząsalski wykazała przychody na poziomie 4 814 767 zł.
Organizacja Nelba Lutomił Trząsalski wykazała zysk netto większy niż 56% organizacji z branży "Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 53% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1,51%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 56% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 53% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 50% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 wynosił on 1,51%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy39 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:4 613 974,70
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów3 981 078,85
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)572 469,31
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów60 426,54
B. Koszty działalności operacyjnej4 631 365,79
I. Amortyzacja59 451,52
II. Zużycie materiałów i energii1 945 247,75
III. Usługi obce419 997,13
IV. Podatki i opłaty, w tym:85 584,68
V. Wynagrodzenia1 671 832,30
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym:358 739,37
VII. Pozostałe koszty rodzajowe90 513,04
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-17 391,09
D. Pozostałe przychody operacyjne200 791,09
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
IV. Inne przychody operacyjne200 791,09
E. Pozostałe koszty operacyjne6 777,57
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne6 777,57
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)176 622,43
G. Przychody finansowe1,61
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym:0,00
II. Odsetki, w tym:1,61
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym:0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe28 517,00
I. Odsetki, w tym:28 492,19
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym:0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne24,81
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)148 107,04
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)148 107,04
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Nelba Lutomił Trząsalski składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 131 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 204 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-131
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−6 mies. 24 dni25-03-2020
2018
−3 mies. 22 dni25-03-2019
2017
−2 mies. 16 dni30-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie