Organizacja Winex osiągnęła 129 148 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 129 148 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 112 954 zł.
Zysk netto wyniósł 16 195 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3737 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 129 148 zł w 2025 roku. • 103 084 zł w 2024 roku. • 113 126 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1184 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 16 195 zł w 2025 roku. • 6150 zł w 2024 roku. • 11 453 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Winex wynosi 213 304 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
62 425 zł a 332 933 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 8371 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 213 304 zł w 2025 roku. • 147 016 zł w 2024 roku. • 175 487 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Winex wynosi 18 tys. zł.
EBITDA Winex wynosi 20 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
1140 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 17 813 zł w
2025 roku. • 6758 zł w
2024 roku. • 11 962 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
359 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 19 901 zł w
2025 roku. • 14 273 zł w
2024 roku. • 13 778 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Winex.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Winex wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Winex wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Winex charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Winex wynosi 9 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 20 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 20 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 9 tys. zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 16 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
59 184
zł.
Koszty operacyjne Winex wyniosły
111 336
zł.
Wynagrodzenia stanowią
53%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1378 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 59 184 zł w 2025 roku • 45 906 zł w 2024 roku • 40 362 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
53% w 2025 roku •
48% w 2024 roku •
40% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Winex wyniosła 121 907 zł.
a
ktywa obrotowe to 96 856 zł.
a
ktywa trwałe to 25 051 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 121 907 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 38 674 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 83 233 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3476 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 121 907 zł w 2025 roku. • 119 713 zł w 2024 roku. • 114 004 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 19%.
Marża operacyjna wyniosła 14%.
Marża netto wyniosła 13%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Winex wyniosły 38 674 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 121 907 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 32%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1950 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 38 674 zł w 2025 roku • 48 122 zł w 2024 roku • 41 663 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 32% w 2025 roku • 40% w 2024 roku • 37% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Winex wykazała przychody na poziomie 129 148 zł.
Organizacja zarobiła 17 804 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1609 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 16 195 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -46 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1609 zł w 2025 roku • 608 zł w 2024 roku • 1133 zł w 2023 roku
Organizacja Winex wykazała zysk netto większy niż 60% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 59% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 60% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 43% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 31% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 41% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 59% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 59 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-59
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 12 dni04-05-2026
2024
−15 dni30-06-2025
2023
−1 mies. 3 dni12-06-2024
2022
−19 dni26-06-2023
2021
−3 mies. 26 dni21-06-2022
2020
−3 mies. 23 dni24-06-2021
2019
−4 mies. 8 dni09-06-2020
2018
−10 dni05-07-2019
2017
−27 dni18-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kucharska Maria posiada 93
udziałów,
które stanowią
93.0% firmy.
Największym udziałowcem od 26.08.2020 jest Kucharska Maria kontrolujący 93% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 06.04.2004 do 26.08.2020
była Kucharska Maria kontrolująca 90% udziałów.
W okresie od 17.09.2002 do 06.04.2004 najwięcej udziałów posiadała Kucharska Maria. Jej udziały w tym czasie wynosiły 90%.