Organizacja Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak osiągnęła 9 590 014 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 9 590 014 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 9 268 698 zł.
Zysk netto wyniósł 321 316 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 277 135 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9 590 014 zł w 2025 roku. • 10 518 819 zł w 2024 roku. • 11 727 326 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 22 717 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 321 316 zł w 2025 roku. • 210 419 zł w 2024 roku. • 200 307 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wynosi 7 997 595 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
318 987 zł a 23 975 035 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 292 663 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 7 997 595 zł w 2025 roku. • 8 090 034 zł w 2024 roku. • 8 847 675 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wynosi 350 tys. zł.
EBITDA Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wynosi 351 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
24 104 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 350 450 zł w
2025 roku. • 224 211 zł w
2024 roku. • 278 901 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
23 430 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 351 255 zł w
2025 roku. • 224 211 zł w
2024 roku. • 291 102 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wynosi 4 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2025 roku. • 0,15% w 2024 roku. • 0,19% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wynosi 170 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 53 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 384 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 53 tys. zł a 384 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
7 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 170 tys. zł w 2025 roku. • 164 tys. zł w 2024 roku. • 178 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 53 tys. zł w 2025 roku. • 34 tys. zł w 2024 roku. • 40 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 384 tys. zł w 2025 roku. • 421 tys. zł w 2024 roku. • 469 tys. zł w 2023 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-5177 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 320 350 zł w 2025 roku • 333 734 zł w 2024 roku • 332 335 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wyniosła 1 307 742 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 307 742 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 307 742 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 882 426 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 425 316 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -14 398 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 307 742 zł w 2025 roku. • 1 605 580 zł w 2024 roku. • 1 998 430 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 25%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 76%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wyniosły 882 426 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 307 742 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 67%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -37 116 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 882 426 zł w 2025 roku • 1 291 161 zł w 2024 roku • 1 694 123 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 67% w 2025 roku • 80% w 2024 roku • 85% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wykazała przychody na poziomie 9 590 014 zł.
Organizacja zarobiła 321 316 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 321 316 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Agro-Matadex Eksport-Import Monika Gierczak wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.4%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 74% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 68% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 124 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-124
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
2023
−3 mies. 4 dni12-04-2024
2022
−3 mies. 18 dni29-03-2023
2021
−4 mies. 15 dni02-06-2022
2020
−5 mies. 26 dni22-04-2021
2019
−6 mies. 24 dni25-03-2020
2018
−3 mies. 18 dni29-03-2019
2017
−3 mies. 10 dni06-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki