Organizacja Produkcyjno- Marle osiągnęła 444 310 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 435 037 zł. Pozostałe przychody to 9273 zł.
Całkowite koszty wyniosły 388 213 zł.
Zysk netto wyniósł 46 824 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 8249 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 444 310 zł w 2025 roku. • 431 747 zł w 2024 roku. • 450 529 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -12 112 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 46 824 zł w 2025 roku. • 57 042 zł w 2024 roku. • 195 454 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Produkcyjno- Marle wynosi 884 327 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
400 823 zł a 2 137 724 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 7154 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 884 327 zł w 2025 roku. • 881 705 zł w 2024 roku. • 1 405 094 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Produkcyjno- Marle wynosi 41 tys. zł.
EBITDA Produkcyjno- Marle wynosi 56 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
10 038 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 41 308 zł w
2025 roku. • 47 640 zł w
2024 roku. • 144 666 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
10 241 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 56 482 zł w
2025 roku. • 62 814 zł w
2024 roku. • 159 846 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Produkcyjno- Marle wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Produkcyjno- Marle wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Produkcyjno- Marle wynosi 0,13%. To oznacza, że firma ma szansę 0,13% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,13% w 2025 roku. • 0,13% w 2024 roku. • 0,11% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Produkcyjno- Marle charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Produkcyjno- Marle wynosi 13 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 107 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 107 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 107 tys. zł w 2025 roku. • 98 tys. zł w 2024 roku. • 86 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
83 999
zł.
Koszty operacyjne Produkcyjno- Marle wyniosły
393 729
zł.
Wynagrodzenia stanowią
21%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
6882 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 83 999 zł w 2025 roku • 69 061 zł w 2024 roku • 51 252 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
21% w 2025 roku •
19% w 2024 roku •
22% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Produkcyjno- Marle wyniosła 1 416 543 zł.
a
ktywa obrotowe to 662 436 zł.
a
ktywa trwałe to 754 107 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 416 543 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 882 112 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 534 431 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 46 475 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 416 543 zł w 2025 roku. • 1 387 276 zł w 2024 roku. • 1 362 997 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
Marża operacyjna wyniosła 9%.
Marża netto wyniosła 11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 587.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Produkcyjno- Marle wyniosły 882 112 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 416 543 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 62%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -20 712 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 882 112 zł w 2025 roku • 899 669 zł w 2024 roku • 932 432 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 62% w 2025 roku • 65% w 2024 roku • 68% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Produkcyjno- Marle wykazała przychody na poziomie 444 310 zł.
Organizacja zarobiła 50 581 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3757 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 46 824 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 7% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1811 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3757 zł w 2025 roku • 5774 zł w 2024 roku • 13 025 zł w 2023 roku
Organizacja Produkcyjno- Marle wykazała zysk netto większy niż 58% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 56% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 58% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 69% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 56% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 97 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 79 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-97
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 19 dni27-04-2026
2024
−1 mies. 24 dni22-05-2025
2023
−2 mies. 20 dni26-04-2024
2022
−3 mies. 23 dni24-03-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−3 mies. 11 dni06-07-2021
2019
−7 mies. 8 dni11-03-2020
2018
−1 mies. 10 dni05-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Tost Maria Jolanta posiada 200
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 22.07.2002 jest Tost Maria Jolanta kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 26.10.2001 do 22.07.2002
była Tost Maria Jolanta kontrolująca 100% udziałów.