KAZMALUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS 0001195793 NIP 7252359508 REGON 542787279

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
19 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
20 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
12 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
74 tys.
zł
Info
Województwo
ŁÓDZKIE
Miejscowość
ŁÓDŹ
Adres
UL. PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA, 40
Kod pocztowy
90-135
Rejestracja
2025-09-23
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PREZES ZARZĄDU ORAZ WICEPREZES ZARZĄDU UPRAWNIENI SĄ DO JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI. JEŻELI ZARZĄD SKŁADA SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘCEJ CZŁONKÓW ZARZĄDU, DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE BĄDŹ CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PREZESEM ZARZĄDU LUB WICEPREZESEM ZARZĄDU.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Kazmaluk osiągnęła 20 144 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 20 143 zł. Pozostałe przychody to 0,80 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 8014 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 12 130 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 20 144 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 12 130 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Kazmaluk wynosi 74 312 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 12 764 zł a 168 719 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 74 312 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Kazmaluk.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 3 października 2025 (MSiG nr 192/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1334360. KAZMALUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001195793. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.09.2025. [LD.XX NS-REJ.KRS/28845/25/696]
    MSiG 192/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: LD.XX NS-REJ.KRS/28845/25/696 Nr ogłoszenia: 1334360
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.09.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. KAZMALUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmio 1. kraj POLSKA województwo ŁÓDZKIE powiat ŁÓDŹ gmina ŁÓDŹ miejscowość ŁÓDŹ 2. miejscowość ŁÓDŹ ulica UL. PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA nr domu 40 nr lokalu 1 kod pocztowy 90-135 poczta ŁÓDŹ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 25 LIPIEC 2025R., NOTARIUSZ MAREK BOCIAN PROWADZĄCY KANCELARIĘ NOTARIALNĄ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM, REP. A NR 2076/2025 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. DĄBAL 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000 ZŁ 6. NIE 2 1. DĄBAL 2. MARTA ANNA 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. PREZES ZARZĄDU ORAZ WICEPREZES ZARZĄDU UPRAWNIENI SĄ DO JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI. JEŻELI ZARZĄD SKŁADA SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘCEJ CZŁONKÓW ZARZĄDU, DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE BĄDŹ CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PREZESEM ZARZĄDU LUB WICEPREZESEM ZARZĄDU. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. DĄBAL 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 25 51 Z NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE 1 2. 25 53 Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH 2 2. 28 21 Z PRODUKCJA PIECÓW, PALENISK I STAŁYCH URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH 3 2. 28 29 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MASZYN OGÓLNEGO PRZEZNACZENIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 4 2. 28 99 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MASZYN SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 5 2. 29 20 Z PRODUKCJA NADWOZI DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI; PRODUKCJA PRZYCZEP I NACZEP 6 2. 29 32 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 7 2. 30 91 Z PRODUKCJA MOTOCYKLI 8 2. 46 64 Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ 9 2. 46 71 Z SPRZEDAŻ HURTOWA POJAZDÓW SILNIKOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Kazmaluk w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kazmaluk wynosi 0,15%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,15% w 2025 roku.
• 0,13% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Kazmaluk charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Kazmaluk wynosi 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 604 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 604 zł a 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 3 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 604 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 6 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Kazmaluk wyniosły 6413 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Kazmaluk wyniosła 19 083 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 19 083 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 19 083 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 17 130 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1953 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 19 083 zł sumy bilansowej i 17 130 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 63,56%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 70,81%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 68,16%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 60,22%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Kazmaluk wyniosły 1953 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 19 083 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 10,2%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1953 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 10% w 2025 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Kazmaluk ma 1953 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 1953 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Kazmaluk wynoszą 19 083 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Kazmaluk nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Kazmaluk wynoszą 6413 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 6413 zł, czyli 100% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 6 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Kazmaluk wykazała przychody na poziomie 20 144 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 13 730 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 1600 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 12 130 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 11,7% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 1600 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Kazmaluk wykazała zysk netto większy niż 43% organizacji z branży "Obróbka metali i nakładanie powłok na metale".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 15% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 9% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 17% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 99% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 45% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 20 142,76
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 6 413,10
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 0,00
IV. Pozostałe koszty 6 413,10
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 0,80
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 0,86
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 1 600,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) 12 129,60

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Kazmaluk składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 40 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−1 mies. 10 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Dąbal Łukasz posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Dąbal Marta posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 23.09.2025 jest Dąbal Łukasz kontrolujący 80% udziałów.

Reprezentacja