Organizacja Anluk osiągnęła 316 039 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 314 692 zł. Pozostałe przychody to 1347 zł.
Całkowite koszty wyniosły 127 745 zł.
Zysk netto wyniósł 186 947 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 316 039 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 316 039 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 186 947 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 186 947 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Anluk wynosi 1 102 443 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
143 961 zł a 2 617 263 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 102 443 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 102 443 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Anluk wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Anluk wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Anluk charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Anluk wynosi 33 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 9 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 67 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 9 tys. zł a 67 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 33 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 33 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 9 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 67 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
16 535
zł.
Koszty operacyjne Anluk wyniosły
104 468
zł.
Wynagrodzenia stanowią
16%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
16 535 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 16 535 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
15.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
16% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Anluk wyniosła 227 301 zł.
a
ktywa obrotowe to 227 301 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 227 301 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 191 947 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 35 353 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 227 301 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 227 301 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 82%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 97%.
Marża operacyjna wyniosła 67%.
Marża netto wyniosła 59%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 82 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 97 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 67 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 59 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Anluk wyniosły 35 353 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 227 301 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 16%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 35 353 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 35 353 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 16% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Anluk wykazała przychody na poziomie 316 039 zł.
Organizacja zarobiła 208 796 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 21 849 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 186 947 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 21 849 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 21 849 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Organizacja Anluk wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 152 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 152 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-152
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−5 mies. 2 dni13-02-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie