FIRE SQUAD EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001164868 NIP 9681015466 REGON 541348632

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
2 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
6 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-34 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
4 tys.
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
SOBIESĘKI
Adres
7
Kod pocztowy
62-874
Rejestracja
2025-04-03
Kapitał zakładowy
6000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fire Squad Event osiągnęła 6100 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 6100 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 40 009 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 33 909 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 6100 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -33 909 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Fire Squad Event wynosi 3814 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3814 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Fire Squad Event wynosi -34 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Fire Squad Event wynosi -14 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -33 909 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -13 909 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Fire Squad Event.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 kwietnia 2025 (MSiG nr 74/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 269361. FIRE SQUAD EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001164868. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 03.04.2025. [PO.IX NS-REJ.KRS/6820/25/893]
    MSiG 74/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/6820/25/893 Nr ogłoszenia: 269361
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    a W dniu 03.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. FIRE SQUAD EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat KALISKI gmina BRZEZINY miejscowość SOBIESĘKI 2. miejscowość SOBIESĘKI nr domu 7 kod pocztowy 62-874 poczta BRZEZINY kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 27.03.2025 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SŁODOWY 2. WALDEMAR TOMASZ 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. MARCINIAK 2. DAMIAN JAKUB 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.000,00 ZŁ 6. NIE 3 1. JERZYKOWSKI 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. 20 X V. W P I S Y D UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 6000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. SŁODOWY 2. WALDEMAR TOMASZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. MARCINIAK 2. DAMIAN JAKUB 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. JERZYKOWSKI 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 74 99 Z WSZELKA POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 1 2. 74 20 Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA 2 2. 77 39 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH MASZYN, URZĄDZEŃ ORAZ DÓBR MATERIALNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 3 2. 77 51 Z POŚREDNICTWO W WYNAJMIE I DZIERŻAWIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, SAMOCHODÓW KEMPINGOWYCH I PRZYCZEP 4 2. 77 52 Z POŚREDNICTWO W WYNAJMIE I DZIERŻAWIE POZOSTAŁYCH DÓBR MATERIALNYCH ORAZ NIEFINANSOWYCH WARTOŚCI NIEMATERIALNYCH I PRAWNYCH 5 2. 77 21 Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA SPRZĘTU REKREACYJNEGO I SPORTOWEGO 6 2. 77 22 Z WYPOŻYCZANIE I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO 7 2. 93 21 Z DZIAŁALNOŚĆ WESOŁYCH MIASTECZEK I PARKÓW ROZRYWKI 8 2. 93 29 B POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Fire Squad Event nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fire Squad Event wynosi 1,51%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,310% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,51% w 2025 roku.
• 0,20% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Fire Squad Event charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Fire Squad Event wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 244 zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 244 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 244 zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Fire Squad Event wyniosły 40 009 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Fire Squad Event wyniosła 2091 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 2091 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2091 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -27 909 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 30 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 2091 zł sumy bilansowej i -27 909 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1621,9%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -555,89%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -555,89%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Fire Squad Event wyniosły 30 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2091 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1434,9%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 30 000 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 1435% w 2025 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (2091 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 2091 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Fire Squad Event wynosi 0 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 0 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 0 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Fire Squad Event wynoszą 40 009 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to amortyzacja: 20 000 zł, czyli 50% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 11 785 zł, czyli 29% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 7475 zł, czyli 19% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 40 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: amortyzacja, usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fire Squad Event wykazała przychody na poziomie 6100 zł.


Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 6 100,00
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 6 100,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 40 009,30
I. Amortyzacja 20 000,00
II. Zużycie materiałów i energii 7 475,00
III. Usługi obce 11 784,72
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 749,58
V. Wynagrodzenia 0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -33 909,30
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,01
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 0,01
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -33 909,29
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 0,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -33 909,29
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -33 909,29

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Fire Squad Event składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−3 mies. 16 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Słodowy Waldemar posiada 20 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Marciniak Damian posiada 20 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Jerzykowski Rafał posiada 20 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 0,1% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 03.04.2025) są:
• Słodowy Waldemar (33% udziałów)
• Jerzykowski Rafał (33% udziałów)
• Marciniak Damian (33% udziałów)

Reprezentacja