SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Dedykowane aplikacje mobilne i desktopowe|Integracja oprogramowania z urządzeniami IoT|Automatyka budynkowa i systemy smart home|Kompleksowa obsługa projektów IT|Administracja i rozwój systemów informatycznych
SKYNETIA SP. Z O.O. to firma specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które łączą oprogramowanie z urządzeniami fizycznymi. Zespół ekspertów SKYNETIA tworzy dedykowane aplikacje na systemy Android, iOS oraz Windows, a także zaawansowane systemy webowe i narzędzia wspierane przez sztuczną inteligencję. Firma koncentruje się na kompleksowej obsłudze projektów – od analizy potrzeb, przez projektowanie UX/UI, rozwój oprogramowania, aż po wdrożenie i długoterminowe utrzymanie systemów.
SKYNETIA realizuje projekty, które integrują warstwę programistyczną z rzeczywistym światem, m.in. poprzez budowę systemów automatyki budynkowej, rozwiązań IoT oraz modułów sprzętowych. Firma projektuje i wdraża systemy zarządzania urządzeniami, czujnikami, licznikami energii czy inteligentnymi modułami smart home. W portfolio znajdują się m.in. platformy do zarządzania eSIM i integracji z operatorami GSM, systemy do zarządzania domenami, hostingiem i usługami DNS, a także inteligentne systemy automatyki domowej.
W zakresie rozwoju oprogramowania SKYNETIA oferuje tworzenie aplikacji desktopowych i mobilnych, które zapewniają spójne doświadczenie użytkownika na różnych platformach. Firma projektuje wydajne backendy, API, panele administracyjne oraz systemy kolejkowania i integracji baz danych, dbając o bezpieczeństwo, skalowalność i stabilność działania – zarówno w chmurze, jak i na serwerach lokalnych klienta.
SKYNETIA przejmuje również opiekę nad istniejącymi systemami informatycznymi, zapewniając monitoring, aktualizacje, naprawy oraz rozwój nowych funkcjonalności. W zakresie administracji serwerami firma odpowiada za konfigurację, aktualizacje, monitoring, kopie zapasowe i bezpieczeństwo, gwarantując niezawodność usług przez całą dobę.
Wszystkie rozwiązania projektowane są z myślą o skalowalności, co pozwala klientom rozpocząć od pilotażowych wdrożeń i bezpiecznie rozwijać systemy do obsługi tysięcy użytkowników, dużych wolumenów danych oraz licznych integracji z systemami zewnętrznymi i urządzeniami IoT. SKYNETIA kładzie nacisk na wysoką jakość kodu, przejrzystą komunikację oraz partnerskie podejście do współpracy, oferując wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Mariusz Cyman osiągnęła 358 969 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 358 962 zł. Pozostałe przychody to 7 zł.
Całkowite koszty wyniosły 400 253 zł.
Strata netto wyniosła 41 285 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 358 969 zł w 2025 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -41 285 zł w 2025 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Mariusz Cyman wynosi 228 190 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
224 465 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 228 190 zł w
2025 roku. • 3726 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
Brak danych o EBIT i EBITDA.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Mariusz Cyman.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia
dotyczące organizacji Mariusz Cyman.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 22 października 2025 (MSiG nr 205/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1377782. SKYNETIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001150950. SĄD
REJONOWY KATOWICE - WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
29.01.2025.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/31028/25/959]
Rzuć okiemMSiG 205/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 07.10.2025R. ZMIANA § 4
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 2. 26 PRODUKCJA KOMPUTERÓW, WYROBÓW
ELEKTRONICZNYCH I OPTYCZNYCH 2 2. 61 10
A DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE WYMIANY RUCHU
INTERNETOWEGO 3 2. 61 90 A DZIAŁALNOŚĆ
W OBSZARZE KOMUNIKACJI INTERNETOWEJ
4 2. 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PROGRAMO-
- WANIEM, DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI I DZIAŁALNOŚCI POWIĄZANE 5 2. 63
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFRASTRUKTURY OBLICZENIOWEJ, PRZETWARZANIA
DANYCH, ZARZĄDZANIA STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI 6 2. 66 22
Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH 7 2. 74 3 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI 8 2. 77 40 A DZIAŁALX V. W P I S Y D O
NOŚĆ ZWIĄZANA Z DZIERŻAWĄ I REJESTRACJĄ
NAZW DOMEN INTERNETOWYCH wpisać: 9 2. 33
NAPRAWA, KONSERWACJA I INSTALOWANIE
MASZYN I URZĄDZEŃ 10 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 11 2. 61 TELEKOMUNIKACJA 12 2. 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PROGRAMOWANIEM, DORADZTWEM W ZAKRESIE
INFORMATYKI I DZIAŁALNOŚCI POWIĄZANE 13
2. 63 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE
INFRASTRUKTURY OBLICZENIOWEJ, PRZETWARZANIA DANYCH, ZARZĄDZANIA STRONAMI
INTERNETOWYMI (HOSTING) I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI
14 2. 66 22 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH 15 2. 74 30 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI 16 2. 77 40
A DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DZIERŻAWĄ I REJESTRACJĄ NAZW DOMEN INTERNETOWYCH
Poz. 69932. SKYNETIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001150950. SĄD
REJONOWY KATOWICE - WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
29.01.2025.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/1943/25/484]
MSiG 27/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy pierwsze
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 29.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRA-
79 NICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. SKYNETIA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmio
1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat
KATOWICE gmina KATOWICE miejscowość KATOWICE 2. miejscowość KATOWICE ulica UNIWERSYTECKA nr domu 13 kod pocztowy 40-007 poczta
KATOWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 21.01.2025 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. CYMAN 2. MARIUSZ 3. [ukryto] 5. 80
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.000,00 ZŁ
6. NIE 2 1. SKYNETIA PRIVATE LIMITED COMPANY
5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00
ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU
ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA
W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU.
W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ
Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO
SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI
JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH
CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA
ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 1. CYMAN
2. MARIUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
RS Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 10
B POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE PROGRAMOWANIA 1 2. 26 PRODUKCJA KOMPUTERÓW, WYROBÓW ELEKTRONICZNYCH I OPTYCZNYCH 2 2. 61 10 A DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE
WYMIANY RUCHU INTERNETOWEGO 3 2. 61 90
A DZIAŁALNOŚĆ W OBSZARZE KOMUNIKACJI
INTERNETOWEJ 4 2. 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z PROGRAMOWANIEM, DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI I DZIAŁALNOŚCI POWIĄZANE
5 2. 63 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE
INFRASTRUKTURY OBLICZENIOWEJ, PRZETWARZANIA DANYCH, ZARZĄDZANIA STRONAMI
INTERNETOWYMI (HOSTING) I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI
6 2. 66 22 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKE-
60 RÓW UBEZPIECZENIOWYCH 7 2. 74 3 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI 8 2. 77 40
A DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DZIERŻAWĄ I REJEji STRACJĄ NAZW DOMEN INTERNETOWYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Mariusz Cyman nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mariusz Cyman wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,970% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,12% w 2025 roku. • 0,15% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Mariusz Cyman charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mariusz Cyman wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 14 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 458 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Mariusz Cyman wyniosły
396 164 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mariusz Cyman wyniosła 28 878 zł.
Aktywa obrotowe to 28 878 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 28 878 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -36 285 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 65 163 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 23 878 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 41 285 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 28 878 zł sumy bilansowej i -36 285 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 5000 zł sumy bilansowej i 5000 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
143 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
114 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mariusz Cyman wyniosły 65 163 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 28 878 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 225,6%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 65 163 zł w 2025 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
226 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 226% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja Mariusz Cyman ma 65 163 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 65 163 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.
Zobowiązania razem
65 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
65 tys. zł
100%
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe organizacji Mariusz Cyman wynoszą 28 878 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
29 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, dlatego wykres pokazuje same środki firmy - bez poziomu zobowiązań do porównania.
Obsługa długu
Organizacja Mariusz Cyman nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)0 zł
Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu) - długu netto nie podajemy.
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił: • 0 dni w 2025 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Mariusz Cyman wynoszą 396 164 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro).
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 395 914 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 250 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
łączne koszty wykazane w druku mikro
Koszty działalności operacyjnej396 tys. zł
Pozostałe koszty (druk mikro)396 tys. zł · 100%
Zużycie materiałów i energii250 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie)0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 396 tys. zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Mariusz Cyman wykazała przychody na poziomie 358 969 zł.
Organizacja poniosła stratę 37 300 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3985 zł.
W rezultacie strata netto wyniosła 41 285 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3985 zł w 2025 roku
W tym okresie organizacja miała w KRS inne PKD główne niż dziś (dziś: 66.22.Z Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych). Porównanie dotyczy branży z końca okresu sprawozdawczego.
Organizacja Mariusz Cyman wykazała zysk netto większy niż 15% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 64% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i strat13 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym:358 961,53
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej396 164,07
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii249,99
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0,00
IV. Pozostałe koszty395 914,08
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym:7,00
- aktualizacja wartości aktywów0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym:104,17
- aktualizacja wartości aktywów0,00
E. Podatek dochodowy3 985,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E)-41 284,71
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Mariusz Cyman składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 20 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-20
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−20 dni25-06-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Cyman Mariusz posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
Skynetia Private Limited Company posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
Największym udziałowcem od 29.01.2025 jest Cyman Mariusz kontrolujący
80% udziałów.