SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja M.M. Mushrooms&transport osiągnęła 853 462 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 853 374 zł. Pozostałe przychody to 88 zł.
Całkowite koszty wyniosły 790 375 zł.
Zysk netto wyniósł 62 999 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 853 462 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 853 462 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 62 999 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 62 999 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji M.M. Mushrooms&transport wynosi 883 219 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
62 249 zł a 2 133 655 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 883 219 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 883 219 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w M.M. Mushrooms&transport.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji M.M. Mushrooms&transport wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji M.M. Mushrooms&transport wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
M.M. Mushrooms&transport charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla M.M. Mushrooms&transport wynosi 22 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 12 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 34 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 12 tys. zł a 34 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 22 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 22 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 12 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 34 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne M.M. Mushrooms&transport wyniosły
771 258
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów M.M. Mushrooms&transport wyniosła 144 340 zł.
a
ktywa obrotowe to 144 340 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 144 340 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 82 999 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 61 341 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 144 340 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 144 340 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 44%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 76%.
Marża operacyjna wyniosła 10%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 44 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 76 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania M.M. Mushrooms&transport wyniosły 61 341 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 144 340 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 42%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 61 341 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 61 341 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 42% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja M.M. Mushrooms&transport wykazała przychody na poziomie 853 462 zł.
Organizacja zarobiła 69 230 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6231 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 62 999 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 6231 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6231 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku