ZURIS MAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001127708 NIP 8621654386 REGON 529669890

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
2 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
11,7 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
512 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
9,9 mln
Info
Województwo
LUBELSKIE
Miejscowość
ZDZISŁAWICE
Adres
6
Kod pocztowy
23-304
Rejestracja
2024-09-17
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Zuris Małek osiągnęła 11 708 778 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 11 708 778 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 11 196 920 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 511 858 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 11 708 778 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 511 858 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Zuris Małek wynosi 9 904 551 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 374 911 zł a 28 310 472 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 9 904 551 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Zuris Małek wynosi 632 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Zuris Małek wynosi 632 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 631 923 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 631 923 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Zuris Małek.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 września 2024 (MSiG nr 188/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1288994. ZURIS MAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001127708. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.09.2024. [LU.VI NS-REJ.KRS/23930/24/113]
    MSiG 188/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: LU.VI NS-REJ.KRS/23930/24/113 Nr ogłoszenia: 1288994
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ZURIS MAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmio 1. kraj POLSKA województwo LUBELSKIE powiat JANOWSKI gmina DZWOLA miejscowość ZDZISŁAWICE 2. miejscowość ZDZISŁAWICE nr domu 6 kod pocztowy 23-304 poczta DZWOLA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 11.09.2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MAŁEK 2. ALEKSANDER 3. [ukryto] 5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3 500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. MAŁEK 2. ARKADIUSZ 3. [ukryto] 5. 15 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 750,00 ZŁ 6. NIE 3 1. MAŁEK 2. ROBERT 3. [ukryto] 5. 15 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 750,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MAŁEK 2. ALEKSANDER 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. MAŁEK 2. ARKADIUSZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. MAŁEK 2. ROBERT 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE j Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 11 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH 1 2. 47 19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 2 2. 71 20 B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 3 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 4 2. 45 31 Z SPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 5 2. 45 32 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 6 2. 47 25 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 7 2. 47 22 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MIĘSA I WYROBÓW Z MIĘSA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 8 2. 47 21 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA OWOCÓW I WARZYW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 9 2. 53 20 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA g) prosta spółka akcyjna

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Zuris Małek nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zuris Małek wynosi 0,79%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,530% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,79% w 2025 roku.
• 0,26% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Zuris Małek charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Zuris Małek wynosi 217 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 95 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 468 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 95 tys. zł a 468 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 217 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 95 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 468 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 311 788 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Zuris Małek wyniosły 11 076 855 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 2,8% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 311 788 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 2,8% w 2025 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Zuris Małek wyniosła 1 946 034 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 1 946 034 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 946 034 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 516 858 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 429 176 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 946 034 zł sumy bilansowej i 516 858 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 26,3%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 99,03%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 5,4%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 4,37%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Zuris Małek wyniosły 1 429 176 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 946 034 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73,4%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 429 176 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 73% w 2025 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Zuris Małek wynosi 1,36 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,46 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,3, czyli same środki pieniężne pokrywają 30% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (1 946 034 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1 429 176 zł) o 516 858 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,36 w 2025 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Zuris Małek wynosi 4 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 8 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -4 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 52 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 103 383 zł, z czego 103 383 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 4 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Zuris Małek wynoszą 11 076 855 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 960 157 zł, czyli 9% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 265 381 zł, czyli 2% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 80 869 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 11,1 mln zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Zuris Małek wykazała przychody na poziomie 11 708 778 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 631 923 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 120 065 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 511 858 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 120 065 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Zuris Małek wykazała zysk netto większy niż 81% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 64% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 57% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 72% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 71% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 73% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 86% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 85% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 64% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 57% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2025 był wyższy niż 72% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 28 z 35 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 11 691 608,52
I. Przychody netto ze sprzedaży 11 691 608,52
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 11 076 855,19
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 80 869,03
III. Usługi obce 960 156,52
IV. Wynagrodzenia 265 380,88
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 46 407,05
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 9 724 041,71
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 614 753,33
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 17 169,58
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 0,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 631 922,91
I. Podatek dochodowy 120 065,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 511 857,91

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Zuris Małek składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 13 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−13 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Małek Aleksander posiada 85 udziałów, które stanowią 85% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Małek Arkadiusz posiada 15 udziałów, które stanowią 15% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 11.08.2026 jest Małek Aleksander kontrolujący 85% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 17.09.2024 do 11.08.2026 najwięcej udziałów posiadał Małek Aleksander (70%).

Reprezentacja


Podobne organizacje do ZURIS MAŁEK

OrganizacjaNumer KRS
1
0000105495
2
0001113648
3
0001170112
4
0000004021
5
0000119195
6
0000174725
7
0000516998
8
0000713559
9
0000906977
10
0001015982
11
0001029170
12
0000039915
13
0000070183
14
0000082748
15
0000087120
16
0000097749
17
0000114807
18
0000123130
19
0000128106
20
0000128671
21
0000132433
22
0000141429
23
0000147649
24
0000148088
25
0000151044
26
0000155910
27
0000192798
28
0000192863
29
0000402027
30
0000506936