Produkcja flaków wołowych: świeżych, mrożonych, gotowych w rosole|Zdolność produkcyjna: 8 ton flaków tygodniowo|Zespół składający się z 8 pracowników
Flaki Konarzyce Sp. z o.o. to firma, która powstała w maju 2024 roku, specjalizująca się w przetwórstwie przedżołądków wołowych. Kontynuuje ona działalność wcześniejszego przedsiębiorstwa PPHU "Flaki Konarzyce" założonego przez Rafała Pogroszewskiego w 2022 roku. Historia zakładu sięga jednak dalej, ponieważ swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku jako PPHU "Tomasz" prowadzone przez Hannę Szczepkowską. Flaki Konarzyce wyróżnia się produkcją, konfekcjonowaniem, magazynowaniem oraz sprzedażą flaków wołowych, które dostępne są w różnych formach, w tym świeże, mrożone oraz gotowe w rosole. Wytwarzanie produktów opiera się na najwyższej jakości surowcach, co zapewnia ich doskonały smak i wartości odżywcze. Zakład dysponuje znaczną zdolnością produkcyjną, wynoszącą 8 ton flaków tygodniowo, co świadczy o efektywności oraz wzrastającej popularności produktów. W zespole Flaków Konarzyce pracuje 8 osób, w tym 5 specjalistów zajmujących się produkcją oraz 3 pracowników administracyjnych. Koncepcja działalności koncentruje się na dostarczaniu tradycyjnych produktów, które są odpowiedzią na potrzeby klientów ceniących smaki polskiej kuchni.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Flaki Konarzyce osiągnęła 1 402 250 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 402 250 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 287 202 zł.
Zysk netto wyniósł 115 048 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 701 125 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 402 250 zł w 2025 roku. • 953 237 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 57 524 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 115 048 zł w 2025 roku. • 189 111 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Flaki Konarzyce wynosi 1 626 893 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
231 869 zł a 3 505 625 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 813 446 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 626 893 zł w 2025 roku. • 1 537 519 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Flaki Konarzyce mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Flaki Konarzyce wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Flaki Konarzyce wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Flaki Konarzyce charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Flaki Konarzyce wynosi 57 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 23 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 104 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 23 tys. zł a 104 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
29 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 57 tys. zł w 2025 roku. • 41 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 23 tys. zł w 2025 roku. • 29 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 104 tys. zł w 2025 roku. • 64 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Flaki Konarzyce wyniosły
1 280 974
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Flaki Konarzyce wyniosła 523 910 zł.
a
ktywa obrotowe to 512 110 zł.
a
ktywa trwałe to 11 800 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 523 910 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 214 751 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 309 159 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 261 955 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 523 910 zł w 2025 roku. • 488 414 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 22%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 37%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Flaki Konarzyce wyniosły 214 751 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 523 910 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 41%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 107 375 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 214 751 zł w 2025 roku • 294 302 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 41% w 2025 roku • 60% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Flaki Konarzyce wykazała przychody na poziomie 1 402 250 zł.
Organizacja zarobiła 121 276 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6228 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 115 048 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 5% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3114 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6228 zł w 2025 roku • 24 230 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Flaki Konarzyce wykazała zysk netto większy niż 58% organizacji z branży "Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu".
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 63% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 58% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 38% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 50% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 92 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 79 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-92
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 19 dni27-04-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie