Organizacja Stage Eleven osiągnęła 19 875 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7602 zł. Pozostałe przychody to 12 272 zł.
Całkowite koszty wyniosły 78 046 zł.
Strata netto wyniosła 58 171 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
19 874 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 19 875 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
35 330 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -58 171 zł w 2025 roku. • -22 841 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Stage Eleven wynosi 13 021 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
11 421 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 13 021 zł w
2025 roku. • 1600 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Stage Eleven wynosi -15 tys. zł.
EBITDA Stage Eleven wynosi -15 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
4080 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -14 727 zł w
2025 roku. • -10 646 zł w
2024 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
4080 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -14 727 zł w
2025 roku. • -10 646 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Stage Eleven.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Stage Eleven.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 28 maja 2025 (MSiG nr 102/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 430023. STAGE ELEVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001094197. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2024.
[RDF/720256/25/432]
MSiG 102/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 14.03.2024 DO 31.12.2024
Poz. 430022. STAGE ELEVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001094197. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2024.
[RDF/720256/25/31]
MSiG 102/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 14.03.2024 DO 31.12.2024
Poz. 430021. STAGE ELEVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001094197. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2024.
[RDF/720256/25/630]
MSiG 102/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 16.05.2025 okres OD
14.03.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1400130. STAGE ELEVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001094197. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.03.2024.
[OP.VIII NS-REJ.KRS/8817/24/518]
Rzuć okiemMSiG 242/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość OPOLE ulica UL. SAMBORSKA
nr domu 15 kod pocztowy 45-316 poczta OPOLE
kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość OPOLE ulica
UL. TECHNOLOGICZNA nr domu 2 kod pocztowy
45-839 poczta OPOLE kraj POLSKA
Poz. 185979. STAGE ELEVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001094197. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.03.2024.
[OP.VIII NS-REJ.KRS/1769/24/327]
MSiG 59/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 14.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. STAGE
ELEVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adre
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo OPOLSKIE powiat OPOLE gmina OPOLE miejscowość
OPOLE 2. miejscowość OPOLE ulica UL. SAMBORSKA nr domu 15 kod pocztowy 45-316 poczta
OPOLE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 23.02.2024 R., NOTARIUSZ TOMASZ TROFIMUK, KANCELARIA NOTARIALNA W OPOLU, REP.
A NR 1165/2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ESPERIM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 383357202
4. 0000786257 5. 24 UDZIAŁY O ŁĄCZNEJ WARTOŚĆ 24.000,00ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 25000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. KAŻDY CZŁONEK
ZARZĄDU REPREZENTUJE SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. BEDNASZYŃSKI 2. SEBASTIAN TADEUSZ
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 10
Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 1 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 2 2. 41
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Stage Eleven nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stage Eleven wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,105% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2025 roku. • 0,29% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Stage Eleven charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Stage Eleven wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 596 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 596 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 596 zł w 2025 roku. • 756 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Stage Eleven wyniosły
22 329
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Stage Eleven wyniosła 3 055 422 zł.
a
ktywa trwałe to 402 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 055 020 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 055 422 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -56 012 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 111 433 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 746 434 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 58 171 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 3 055 422 zł sumy bilansowej i -56 012 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 308 988 zł sumy bilansowej i 2159 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1,9%.
Marża operacyjna wyniosła -193,71%.
Marża netto wyniosła -292,69%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1162 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
2 596 501 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
5 570 605 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Stage Eleven wyniosły 3 111 433 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 055 422 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 101,8%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 804 605 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 111 433 zł w 2025 roku • 306 829 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 102% w 2025 roku • 99% w 2024 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Stage Eleven wynosi 2,04 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,03 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0, czyli same środki pieniężne pokrywają 0% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 5 tys. zł należności i inne: 41 tys. zł zapasy do sprzedania: 3 mln zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,04 zł, z czego 0,00 zł w gotówce.
2,04
płynność bieżąca
0,03
płynność szybka
0
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,04 w 2025 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Stage Eleven wynosi 0 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 24 520 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -24 520 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 144 504 dni. Tak skrajna wartość to zwykle efekt zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru - cecha wyliczenia (zapasy ÷ przychody × długość okresu), nie błąd danych.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-24 520 dni
firma płaci dostawcom 24 520 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
24 520 dni≫
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 24 520 dniach
pasek ucięty przy 730 dniach - pełną wartość podaje tekst obok
Rotacja zapasów144 504 dni
towar leży w magazynie 144 504 dni, zanim firma go sprzeda
144 504 dni≫
pasek ucięty przy 730 dniach - pełną wartość podaje tekst obok
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2025 roku • 0 dni w 2024 roku
W roku
2024 rotacja należności (DSO) jest liczona od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje wtedy przychodów ze sprzedaży. Wartości po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne, a liczby na tym mianowniku wychodzą zaniżone - to zmiana podstawy wyliczenia, nie zdarzenie w firmie.
W roku
2024 rotacja zapasów jest liczona od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje wtedy przychodów ze sprzedaży. Wartości po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne, a liczby na tym mianowniku wychodzą zaniżone - to zmiana podstawy wyliczenia, nie zdarzenie w firmie.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Stage Eleven wynoszą 22 329 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 12 609 zł, czyli 56% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 9720 zł, czyli 44% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem22 tys. zł
Usługi obce13 tys. zł · 56%
Podatki i opłaty10 tys. zł · 44%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 22 tys. zł w 2025 roku • 11 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Stage Eleven wykazała przychody na poziomie 19 875 zł.
Organizacja Stage Eleven wykazała zysk netto większy niż 22% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 36% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 22% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 36% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 67% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:7 600,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów7 600,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej22 328,50
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce12 608,50
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)9 720,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-14 728,50
D. Pozostałe przychody operacyjne2,35
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2,35
E. Pozostałe koszty operacyjne0,62
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,62
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-14 726,77
G. Przychody finansowe12 272,23
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)12 194,23
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne78,00
H. Koszty finansowe55 716,46
I. Odsetki, w tym: (+1)55 695,46
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne21,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-58 171,00
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-58 171,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Stage Eleven składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 37 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-37
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−15 dni30-06-2026
2024
−2 mies.16-05-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Esperim Polska posiada 24 udziały, które stanowią 96% firmy.
Pozostałe 4% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 14.03.2024 jest Esperim Polska kontrolująca
96% udziałów.