ASTRAQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001079553 NIP 7922321992 REGON 527373865

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
111 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
72 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
57 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
333 tys.
zł
Info
Województwo
PODKARPACKIE
Miejscowość
SKOŁOSZÓW
Adres
UL. PRZEMYSKA, 33
Kod pocztowy
37-550
Rejestracja
2024-01-05
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Astraq osiągnęła 71 881 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 71 880 zł. Pozostałe przychody to 0,99 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 14 576 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 57 305 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 40 126 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 71 881 zł w 2025 roku.
• 31 755 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 32 061 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 57 305 zł w 2025 roku.
• 25 244 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Astraq wynosi 332 793 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 59 395 zł a 791 437 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 193 237 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 332 793 zł w 2025 roku.
• 139 556 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Astraq.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Astraq.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 17 stycznia 2024 (MSiG nr 12/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 26353. ASTRAQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001079553. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.01.2024. [RZ.XII NS-REJ.KRS/234/24/783]
    MSiG 12/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: RZ.XII NS-REJ.KRS/234/24/783 Nr ogłoszenia: 26353
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ASTRAQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiot 1. kraj POLSKA województwo PODKARPACKIE powiat JAROSŁAWSKI gmina RADYMNO miejscowość SKOŁOSZÓW 2. miejscowość SKOŁOSZÓW ulica UL. PRZEMYSKA nr domu 33 kod pocztowy 37-550 poczta RADYMNO kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 04.01.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. LADRYK 2. MICHAŁ STANISŁAW 3. [ukryto] 5. 75 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3750 ZŁ 6. NIE 2 1. LADRYK 2. STANISŁAW 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. LADRYK 2. MICHAŁ STANISŁAW 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. LADRYK 2. STANISŁAW 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 1 2. 58 29 Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE POZOSTAŁEGO OPROGRAMOWANIA 2 2. 72 19 Z BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE POZOSTAŁYCH NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Astraq w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Astraq wynosi 0,32%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,045% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,32% w 2025 roku.
• 0,26% w 2024 roku.
• 0,23% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Astraq charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Astraq wynosi 12 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 28 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 28 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 12 tys. zł w 2025 roku.
• 4 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2025 roku.
• 953 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 28 tys. zł w 2025 roku.
• 9 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła -8906 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Astraq wyniosły -8906 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 100% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 8736 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• -8906 zł w 2025 roku
• -170 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 63,2 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 100% w 2025 roku
• 36,8% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Astraq wyniosła 111 056 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 111 056 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 111 056 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 80 278 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 30 778 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 78 569 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 55 033 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 111 056 zł sumy bilansowej i 80 278 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 32 486 zł sumy bilansowej i 25 244 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 51,6%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 71,38%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 112,39%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 79,72%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 26 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 29 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Astraq wyniosły 30 778 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 111 056 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 27,7%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 23 536 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 30 778 zł w 2025 roku
• 7242 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 6 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 28% w 2025 roku
• 22% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Astraq ma 30 778 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 30 778 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 100% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2024: 100%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców nie zmienił się: 0% w 2024 i w 2025.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Astraq wynoszą 111 056 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Astraq nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2025 roku
• 0 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Astraq wynoszą -8906 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro) (wartość ujemna, nietypowa - wynika ze znaków pozycji w sprawozdaniu i nie poddaje się standardowej interpretacji).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: -8906 zł, czyli 100% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): -8906 zł, czyli 100% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kategorii przekracza wykazaną sumę kosztów (200%) - sprawozdanie jest w tym miejscu wewnętrznie niespójne.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie wykazuje wszystkie koszty ze znakiem minus - udziały liczymy jako stosunek kwot o tym samym znaku, a kwoty pokazujemy tak, jak je złożono.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• -9 tys. zł w 2025 roku
• -461 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania nie rozbijają kosztów na dodatnie kategorie, dlatego wykres pokazuje samą sumę kosztów działalności operacyjnej.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Astraq wykazała przychody na poziomie 71 881 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 51 637 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł -5668 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 57 305 zł.
icon custom:bullet-chevron
Ujemny podatek dochodowy nie oznacza pieniędzy otrzymanych od urzędu skarbowego. To pozycja księgowa (podatek odroczony), która w tym roku podniosła wynik zamiast go obniżyć - najczęściej przez rozliczenie strat podatkowych z lat ubiegłych. Dlatego zysk netto jest wyższy niż zysk brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• -5668 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Astraq wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 30% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 100% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 80% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 30% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku w 2025 wynosił poniżej 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 71 880,00
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej -8 905,66
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii -8 905,66
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia -8 905,66
IV. Pozostałe koszty 0,00
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 0,99
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 0,00
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy -5 668,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) 57 305,40

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Astraq składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 150 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 103 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+3 mies. 13 dni
2024
+6 mies. 16 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Ladryk Michał posiada 75 udziałów, które stanowią 75% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Ladryk Stanisław posiada 25 udziałów, które stanowią 25% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 05.01.2024 jest Ladryk Michał kontrolujący 75% udziałów.

Reprezentacja