Organizacja Fire Protection Services osiągnęła 2 205 892 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 205 892 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 113 512 zł.
Zysk netto wyniósł 92 380 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
1 690 582 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 205 892 zł w 2025 roku. • 515 311 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
112 722 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 92 380 zł w 2025 roku. • 205 102 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Fire Protection Services wynosi 2 041 778 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
224 096 zł a 5 447 499 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
1 019 040 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 041 778 zł w
2025 roku. • 1 303 673 zł w
2024 roku. • 3698 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fire Protection Services wynosi 102 tys. zł.
EBITDA Fire Protection Services wynosi 113 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
124 353 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 101 516 zł w
2025 roku. • 225 869 zł w
2024 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
112 782 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 113 087 zł w
2025 roku. • 225 869 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Fire Protection Services wynosi 2 osoby.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Fire Protection Services.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 lipca 2025 (MSiG nr 130/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 647499. FIRE PROTECTION SERVICES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001073936. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2023.
[RDF/739784/25/779]
MSiG 130/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 07.12.2023 DO 31.12.2024
Poz. 647498. FIRE PROTECTION SERVICES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001073936. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2023.
[RDF/739783/25/67]
MSiG 130/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 07.12.2023 DO 31.12.2024
Poz. 647497. FIRE PROTECTION SERVICES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001073936. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2023.
[RDF/739783/25/666]
MSiG 130/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.06.2025 okres OD
07.12.2023 DO 31.12.2024
Poz. 173256. FIRE PROTECTION SERVICES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001073936. SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 07.12.2023.
[SZ.XIII NS-REJ.KRS/4307/25/411]
Rzuć okiemMSiG 56/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. AK
NOTARIALNY Z DNIA 17.10.2024 R., REP. A NR
8314/2024, NOTARIUSZ ANNA GOŁUCHOWSKA,
KANCELARIA NOTARIALNA W STARGARDZIE,
ZMIENIONO § 15
Poz. 1403511. FIRE PROTECTION SERVICES SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001073936. SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
S do rejestru: 07.12.2023.
[SZ.XIII NS-REJ.KRS/21273/23/748]
MSiG 243/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 07.12.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. FIRE PROTECTION SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE powiat STARGARDZKI
gmina STARGARD miejscowość STARGARD
2. miejscowość STARGARD ulica UL. PODLEŚNA
nr domu 17 kod pocztowy 73-110 poczta STARGARD kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 29.11.2023 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MONICA 2. RADOSŁAW 3. [ukryto]
5. 9 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4500 PLN
6. NIE 2 1. MONICA 2. ANNA MARIA 3. [ukryto]
5. 1 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 500 PLN
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. MONICA 2. RADOSŁAW 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. MONICA 2. ANNA MARIA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 43 21
Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
1 2. 43 22 Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH
I KLIMATYZACYJNYCH 2 2. 43 29 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
3 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE
ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Fire Protection Services nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fire Protection Services wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,29% w 2025 roku. • 0,32% w 2024 roku. • 0,33% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Fire Protection Services charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fire Protection Services wynosi 59 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 15 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 106 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 15 tys. zł a 106 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
29 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 59 tys. zł w 2025 roku. • 38 tys. zł w 2024 roku. • 458 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 15 tys. zł w 2025 roku. • 15 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 106 tys. zł w 2025 roku. • 74 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
346 533
zł.
Koszty operacyjne Fire Protection Services wyniosły
2 104 376
zł.
Wynagrodzenia stanowią
16,5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
150 693 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 346 533 zł w 2025 roku • 195 841 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
51,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
16,5% w 2025 roku •
67,7% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fire Protection Services wyniosła 500 690 zł.
a
ktywa obrotowe to 500 690 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 500 690 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 302 482 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 198 208 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 247 845 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 148 741 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 500 690 zł sumy bilansowej i 302 482 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 266 737 zł sumy bilansowej i 210 102 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 5000 zł sumy bilansowej i 5000 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 30,54%.
Marża operacyjna wyniosła 4,6%.
Marża netto wyniosła 4,19%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
9 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
15,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
39 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
36 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fire Protection Services wyniosły 198 208 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 500 690 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 39,6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 141 573 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 198 208 zł w 2025 roku • 56 635 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
20 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 40% w 2025 roku • 21% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Fire Protection Services wynosi 2,53 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,53 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,45, czyli same środki pieniężne pokrywają 45% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 89 tys. zł należności i inne: 411 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,53 zł, z czego 0,45 zł w gotówce.
2,53
płynność bieżąca
2,53
płynność szybka
0,45
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 2,18 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,53 w 2025 roku • 4,71 w 2024 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Fire Protection Services wynosi 58 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 25 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 33 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 349 359 zł, z czego 349 359 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza33 dni
firma płaci dostawcom 33 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
58 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 58 dni
25 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 25 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe349 tys. zł
klienci są winni firmie 349 tys. zł
do 12 miesięcy349 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 58 dni w 2025 roku • 158 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Fire Protection Services wynoszą 2 104 376 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1 526 735 zł, czyli 73% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 318 902 zł, czyli 15% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 219 503 zł, czyli 10% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem2,1 mln zł
Usługi obce1,5 mln zł · 73%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)319 tys. zł · 15%
Zużycie materiałów i energii220 tys. zł · 10%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia28 tys. zł · 1%
Amortyzacja12 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty35 zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 2,1 mln zł w 2025 roku • 289 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Fire Protection Services wykazała przychody na poziomie 2 205 892 zł.
Organizacja zarobiła 101 516 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 9136 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 92 380 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
11 631 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 9136 zł w 2025 roku • 20 767 zł w 2024 roku
Organizacja Fire Protection Services wykazała zysk netto większy niż 63% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji elektrycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 63% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 66% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 50% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 49% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:2 205 892,45
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów2 205 892,45
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej2 104 376,41
I. Amortyzacja11 571,17
II. Zużycie materiałów i energii219 502,63
III. Usługi obce1 526 734,69
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)34,50
V. Wynagrodzenia318 901,91
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)27 631,51
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)101 516,04
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)101 516,04
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)101 516,04
J. Podatek dochodowy9 136,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)92 380,04
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Fire Protection Services składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 18 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 16 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-18
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−16 dni29-06-2026
2024
−21 dni24-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Monica Radosław posiada 9 udziałów, które stanowią 90% firmy.
Monica Anna posiada 1 udział, który stanowi 10% firmy.
Największym udziałowcem od 07.12.2023 jest Monica Radosław kontrolujący
90% udziałów.