Kompleksowa diagnoza i terapia dzieci z różnymi zaburzeniami.|Obozy terapeutyczne łączące zabawę z nauką i rozwojem umiejętności.|Programy treningu umiejętności społecznych dla dzieci.|Zajęcia edukacyjne, takie jak nauka technologii i zajęcia z dronami.|Zespół profesjonalistów z doświadczeniem w pracy z dziećmi.
JUVARE TRAVEL to organizacja, która łączy pasję do pracy z dziećmi oraz profesjonalne podejście do ich rozwoju. Centrum oferuje kompleksową diagnozę i terapię dzieci z problemami takimi jak trauma, ADHD oraz zaburzenia rozwoju. Ich misją jest odkrywanie i rozwijanie potencjału dzieci poprzez indywidualnie dostosowane plany terapeutyczne, co pozwala im na pokonywanie codziennych wyzwań oraz budowanie pewności siebie. JUVARE TRAVEL wyróżnia się szeroką ofertą obozów terapeutycznych, które są nietypowe w swojej formie - łączą pracę terapeutyczną z zabawą i nauką, co sprawia, że dzieci cieszą się na pobyt w ośrodkach. Oprócz terapii, organizacja prowadzi również trening umiejętności społecznych oraz zajęcia edukacyjne, takie jak programy związane z technologią i nauką, np. zajęcia z dronami. Działają z zespołem profesjonalistów, w którym każdy członek angażuje się w misję stawiania dzieci w centrum uwagi i wsparcia.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Juvare Travel osiągnęła 2 824 574 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 824 574 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 768 876 zł.
Zysk netto wyniósł 55 698 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 412 287 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 824 574 zł w 2025 roku. • 1 990 032 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 27 849 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 55 698 zł w 2025 roku. • 8755 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Juvare Travel wynosi 2 109 591 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3750 zł a 7 061 435 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 052 921 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 109 591 zł w 2025 roku. • 1 365 457 zł w 2024 roku. • 3750 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Juvare Travel.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Juvare Travel wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,725% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Juvare Travel wynosi 0,15%. To oznacza, że firma ma szansę 0,15% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,065% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Juvare Travel charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Juvare Travel wynosi 44 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 113 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 113 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
22 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 44 tys. zł w 2025 roku. • 24 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 113 tys. zł w 2025 roku. • 80 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Juvare Travel wyniosły
2 768 876
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Juvare Travel wyniosła 5000 zł.
n
ależne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 5000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5000 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5000 zł.
Organizacja utrzymuje stałe całkowitą wartość aktywów w czasie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5000 zł w 2025 roku. • 5000 zł w 2024 roku. • 5000 zł w 2023 roku.
Organizacja Juvare Travel wykazała zysk netto większy niż 78% organizacji z branży "Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 84% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 12% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 23 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 94 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+23
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 4 dni12-04-2026
2024
+4 mies. 19 dni01-12-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Moch Jarosław posiada 40
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Juvare posiada 30
udziałów,
które stanowią
30.0% firmy.
Korol Artur posiada 30
udziałów,
które stanowią
30.0% firmy.
Największym udziałowcem od 07.01.2026 jest Moch Jarosław kontrolujący 40% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 29.11.2023 do 07.01.2026
był Moch Jarosław kontrolując 40% udziałów.