Organizacja Turbex osiągnęła 1 450 261 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 450 261 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 157 987 zł.
Zysk netto wyniósł 292 274 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 725 130 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 450 261 zł w 2025 roku. • 1 338 550 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 146 137 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 292 274 zł w 2025 roku. • 321 015 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Turbex wynosi 2 599 654 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
463 717 zł a 4 091 839 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 299 827 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 599 654 zł w 2025 roku. • 2 420 939 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Turbex wynosi 328 tys. zł.
EBITDA Turbex wynosi 370 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Turbex mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Turbex wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,800% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2025 roku. • 2,77% w 2024 roku. • 4,37% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Turbex wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Turbex charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Turbex wynosi 89 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 44 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 199 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 44 tys. zł a 199 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
44 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 89 tys. zł w 2025 roku. • 65 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 44 tys. zł w 2025 roku. • 40 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 199 tys. zł w 2025 roku. • 114 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
55 592
zł.
Koszty operacyjne Turbex wyniosły
1 122 319
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
27 796 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 55 592 zł w 2025 roku • 132 066 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
13% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Turbex wyniosła 757 634 zł.
a
ktywa obrotowe to 706 634 zł.
a
ktywa trwałe to 51 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 757 634 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 139 345 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 618 290 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 378 817 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 757 634 zł w 2025 roku. • 433 430 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 39%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 47%.
Marża operacyjna wyniosła 23%.
Marża netto wyniosła 20%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 19.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 23.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Turbex wyniosły 139 345 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 757 634 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 18%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 69 672 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 139 345 zł w 2025 roku • 107 415 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 18% w 2025 roku • 25% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Turbex wykazała przychody na poziomie 1 450 261 zł.
Organizacja zarobiła 322 293 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 30 019 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 292 274 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 15 010 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 30 019 zł w 2025 roku • 32 328 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku