SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU WYŁĄCZNIE W PRZYPADKU ZACIĄGNIĘCIA ZOBOWIĄZANIA O WARTOŚCI POWYŻEJ KWOTY 500.000,00 ZŁ (PIĘĆSET TYSIĘCY ZŁOTYCH). W POZOSTAŁYM ZAKRESIE KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU REPREZENTUJE SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE.
Prywatna pracownia rezonansu magnetycznego we Wrocławiu|Badania MR głowy, kręgosłupa, kolan i innych obszarów|Aparat 3T zapewniający wysoką jakość obrazu|Wyniki badań dostępne w ciągu 72 godzin|Usługi bez skierowania, szybka rejestracja online
ULTRA MR to nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego położona we Wrocławiu, która oferuje szereg badań diagnostycznych z zakresu rezonansem magnetycznym. Wykorzystując aparat o wysokiej mocy 3 Tesli, zapewnia pacjentom wyjątkową jakość obrazu, umożliwiając skuteczną i precyzyjną diagnostykę. Pracownia specjalizuje się w badaniach takich jak rezonans magnetyczny głowy, kręgosłupa oraz kolan, a także oferuje badania jamy brzusznej, miednicy mniejszej oraz innych obszarów ciała. Dzięki nowoczesnej technologii i doświadczonemu personelowi, pacjenci mogą liczyć na szybkie terminy badań, komfortowe warunki przeprowadzania diagnostyki oraz błyskawiczne przesyłanie wyników – w ciągu zaledwie 72 godzin na podany adres e-mail. ULTRA MR wyróżnia się na tle innych placówek, oferując usługi bez potrzeby posiadania skierowania, co znacząco zwiększa dostępność badań. Misją pracowni jest zapewnienie najwyższej jakości usług w dziedzinie diagnostyki obrazowej, co czyni ją liderem w regionie Dolnego Śląska.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Ultra MR osiągnęła 6 741 782 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 740 415 zł. Pozostałe przychody to 1367 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 968 281 zł.
Zysk netto wyniósł 1 772 134 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 247 261 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 741 782 zł w 2025 roku. • 5 755 550 zł w 2024 roku. • 1 445 580 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 590 711 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 772 134 zł w 2025 roku. • 2 093 888 zł w 2024 roku. • 228 784 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ultra MR wynosi 14 204 162 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 621 104 zł a 24 809 877 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 734 721 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 14 204 162 zł w 2025 roku. • 13 992 088 zł w 2024 roku. • 2 087 945 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ultra MR wynosi 2,03 mln zł.
EBITDA Ultra MR wynosi 2,56 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Ultra MR wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
1 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ultra MR wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,487% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ultra MR wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,12% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Ultra MR charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ultra MR wynosi 401 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 202 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 699 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 202 tys. zł a 699 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
134 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 401 tys. zł w 2025 roku. • 336 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 202 tys. zł w 2025 roku. • 173 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 699 tys. zł w 2025 roku. • 475 tys. zł w 2024 roku. • 57 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 178 489
zł.
Koszty operacyjne Ultra MR wyniosły
4 711 581
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
392 830 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 178 489 zł w 2025 roku • 844 304 zł w 2024 roku • 221 649 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25% w 2025 roku •
28% w 2024 roku •
20% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ultra MR wyniosła 3 803 294 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 953 895 zł.
a
ktywa trwałe to 1 849 399 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 803 294 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 308 488 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 494 806 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 267 765 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 803 294 zł w 2025 roku. • 3 109 986 zł w 2024 roku. • 2 227 720 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 47%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 51%.
Marża operacyjna wyniosła 30%.
Marża netto wyniosła 26%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ultra MR wyniosły 308 488 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 803 294 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 8%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 102 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 308 488 zł w 2025 roku • 737 314 zł w 2024 roku • 1 948 936 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 8% w 2025 roku • 24% w 2024 roku • 87% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ultra MR wykazała przychody na poziomie 6 741 782 zł.
Organizacja zarobiła 1 997 117 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 224 983 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 772 134 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 74 994 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 224 983 zł w 2025 roku • 499 719 zł w 2024 roku • 68 548 zł w 2023 roku
Organizacja Ultra MR wykazała zysk netto większy niż 97% organizacji z branży "Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 97% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 93% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 31% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 48 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 84 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-48
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 24 dni22-04-2026
2024
−1 mies. 24 dni22-05-2025
2023
−7 dni08-07-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Garbaciok Dawid posiada 200
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Połetek Jakub posiada 200
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Sadlik Bogusław posiada 100
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.