RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001039627 NIP 6591555246 REGON 525474303

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
135 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
297 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
20 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
368 tys.
zł
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
PRZYBYSŁAWICE
Adres
105
Kod pocztowy
32-241
Rejestracja
2023-05-31
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
Kacperkobylkaa@gmail.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Copywriting sprzedażowy|Tworzenie tekstów dla kampanii reklamowych|Pisanie artykułów blogowych|Tworzenie sekwencji e-mailowych|Edukacja dla innych copywriterów poprzez bloga i podcasty

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Risenreach osiągnęła 296 615 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 296 615 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 276 880 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 19 735 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 110 662 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 296 615 zł w 2025 roku.
• 317 034 zł w 2024 roku.
• 75 291 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 6518 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 19 735 zł w 2025 roku.
• 67 776 zł w 2024 roku.
• 32 771 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Risenreach wynosi 368 355 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 93 381 zł a 736 961 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 79 748 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 368 355 zł w 2025 roku.
• 554 772 zł w 2024 roku.
• 208 858 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Risenreach wynosi 21 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Risenreach wynosi 32 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 7660 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 20 693 zł w 2025 roku.
• 75 827 zł w 2024 roku.
• 36 012 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 2033 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 31 945 zł w 2025 roku.
• 80 895 zł w 2024 roku.
• 36 012 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Risenreach.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 4 os. w 2024 roku.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń dotyczących organizacji Risenreach.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 27 sierpnia 2025 (MSiG nr 165/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1036149. RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001039627. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.05.2023. [RDF/781600/25/311]
    MSiG 165/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/781600/25/311 Nr ogłoszenia: 1036149
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 1036148. RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001039627. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.05.2023. [RDF/781600/25/910]
    MSiG 165/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/781600/25/910 Nr ogłoszenia: 1036148
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1036147. RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001039627. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.05.2023. [RDF/781599/25/246]
    MSiG 165/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/781599/25/246 Nr ogłoszenia: 1036147
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  4. Poz. 1031170. RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001039627. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.05.2023. [RDF/658226/24/494]
    MSiG 158/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/658226/24/494 Nr ogłoszenia: 1031170
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 31.05.2023 DO 31.12.2023
  5. Poz. 1031169. RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001039627. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.05.2023. [RDF/658226/24/93]
    MSiG 158/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/658226/24/93 Nr ogłoszenia: 1031169
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 31.05.2023 DO 31.12.2023
  6. Poz. 1031168. RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001039627. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.05.2023. [RDF/658226/24/692]
    MSiG 158/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/658226/24/692 Nr ogłoszenia: 1031168
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2024 okres OD 31.05.2023 DO 31.12.2023
  7. Poz. 554310. RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001039627. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.05.2023. [KR.XII NS-REJ.KRS/11023/23/934]
    Rzuć okiem MSiG 127/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/11023/23/934 Nr ogłoszenia: 554310
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat MIECHOWSKI gmina KOZŁÓW miejscowość KOZŁÓW wpisać: 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat MIECHOWSKI gmina KOZŁÓW miejscowość PRZYBYSŁAWICE wykreślić: 2. miejscowość KOZŁÓW nr domu 105 kod pocztowy 32-241 poczta KOZŁÓW kraj POLSKA wpisać: K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O 2. miejscowość PRZYBYSŁAWICE nr domu 105 kod pocztowy 32-241 poczta KOZŁÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 07.06.202 R. -ZMIANA § 3
  8. Poz. 431220. RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001039627. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.05.2023. [KR.XII NS-REJ.KRS/10236/23/589]
    MSiG 112/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/10236/23/589 Nr ogłoszenia: 431220
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 31.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. RISENREACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres pod miotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat MIECHOWSKI gmina KOZŁÓW miejscowość KOZŁÓW 2. miejscowość KOZŁÓW nr domu 105 kod pocztowy 32-241 poczta KOZŁÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 29.05.2023 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KOBYŁKA 2. KACPER ROMAN 3. [ukryto] 5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3.500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. KOBYŁKA 2. JUSTYNA URSZULA 3. [ukryto] 5. 30 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacj podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KOBYŁKA 2. KACPER ROMAN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KOBYŁKA 2. JUSTYNA URSZULA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 9 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 1 2. 96 02 FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE 2 2. 58 11 WYDAWANIE KSIĄŻEK 3 2. 58 19 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA 4 2. 85 6 DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ 5 2. 85 59 POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 6 2. 90 03 ARTYSTYCZNA I LITERACKA DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA 7 2. 73 11 DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Risenreach nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Risenreach wynosi 0,15%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,035% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,15% w 2025 roku.
• 0,29% w 2024 roku.
• 0,08% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Risenreach charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Risenreach wynosi 16 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 42 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 42 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 5 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 16 tys. zł w 2025 roku.
• 17 tys. zł w 2024 roku.
• 6 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 3 tys. zł w 2025 roku.
• 10 tys. zł w 2024 roku.
• 2 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 42 tys. zł w 2025 roku.
• 35 tys. zł w 2024 roku.
• 11 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 156 493 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Risenreach wyniosły 275 922 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 56,7% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 69 434 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 156 493 zł w 2025 roku
• 142 088 zł w 2024 roku
• 17 625 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 5,9 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 56,7% w 2025 roku
• 58,9% w 2024 roku
• 44,9% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Risenreach wyniosła 134 866 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 129 866 zł.
icon custom:bullet-chevron
Należne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 5000 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 134 866 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 125 281 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9585 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 46 529 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 43 755 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 134 866 zł sumy bilansowej i 125 281 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 123 548 zł sumy bilansowej i 105 546 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 41 809 zł sumy bilansowej i 37 771 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 14,63%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 15,75%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 6,98%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 6,65%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 31,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 35,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 20,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 18,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Risenreach wyniosły 9585 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 134 866 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7,1%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2773 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 9585 zł w 2025 roku
• 18 001 zł w 2024 roku
• 4039 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 7% w 2025 roku
• 15% w 2024 roku
• 10% w 2023 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Risenreach ma 9585 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna państwu: 6009 zł (63%).
icon custom:bullet-chevron
Poza tym: dostawcom 1476 zł (15%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 2100 zł (22%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada państwu (podatki, ZUS): 63% (w 2023: 21%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2023 i w 2025.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2022 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Risenreach wynosi 13,55 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 13,55.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 9,02 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 3,76 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (129 866 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (9585 zł) o 120 281 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 13,55 w 2025 roku
• 6,59 w 2024 roku
• 9,11 w 2023 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Risenreach nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 86 463 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 18 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 9585 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2023 organizacja miała też 3 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2022-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2025: bez długu, gotówka 86 tys. zł
• 2024: bez długu, gotówka 83 tys. zł
• 2022: bez długu, gotówka 0 zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2025: ponad 1000 razy
• 2024: bez kosztów odsetek
• 2023: bez kosztów odsetek

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Risenreach wynosi 50 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 2 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 48 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 40 802 zł, z czego 40 802 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 50 dni w 2025 roku
• 35 dni w 2024 roku
• 19 dni w 2023 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Risenreach wynoszą 275 760 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 138 035 zł, czyli 50% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 94 954 zł, czyli 34% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 18 458 zł, czyli 7% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 276 tys. zł w 2025 roku
• 238 tys. zł w 2024 roku
• 39 tys. zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Risenreach wykazała przychody na poziomie 296 615 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 20 675 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 940 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 19 735 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 4,5% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 1151 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 940 zł w 2025 roku
• 8051 zł w 2024 roku
• 3241 zł w 2023 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Risenreach wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 50% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 18% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 65% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 71% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 49% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 50% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 18% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 296 612,16
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 296 612,16
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 275 760,38
I. Amortyzacja 11 252,83
II. Zużycie materiałów i energii 300,27
III. Usługi obce 94 954,46
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 187,63
V. Wynagrodzenia 138 034,50
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 18 458,30
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 12 572,39
VIII. Wartość sprzedanych towarów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 20 851,78
D. Pozostałe przychody operacyjne 2,75
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 2,75
E. Pozostałe koszty operacyjne 162,02
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 162,02
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 20 692,51
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 18,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 18,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 20 674,51
J. Podatek dochodowy 940,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 19 734,51

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Risenreach składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dzień przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone w terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
w terminie
2024
−1 dzień
2023
−1 dzień
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Kobyłka Kacper posiada 70 udziałów, które stanowią 70% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kobyłka Justyna posiada 30 udziałów, które stanowią 30% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 31.05.2023 jest Kobyłka Kacper kontrolujący 70% udziałów.

Reprezentacja