Organizacja Immova osiągnęła 1 809 234 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 809 130 zł. Pozostałe przychody to 104 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 342 462 zł.
Zysk netto wyniósł 466 668 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 603 078 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 809 234 zł w 2025 roku. • 1 140 960 zł w 2024 roku. • 663 281 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 155 556 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 466 668 zł w 2025 roku. • 21 191 zł w 2024 roku. • 6175 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Immova wynosi 3 447 105 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
374 276 zł a 6 533 356 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 149 035 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 447 105 zł w 2025 roku. • 869 680 zł w 2024 roku. • 475 269 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Immova wynosi 575 tys. zł.
EBITDA Immova wynosi 579 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Immova wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Immova wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,483% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Immova wynosi 0,11%. To oznacza, że firma ma szansę 0,11% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,017% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,11% w 2025 roku. • 0,11% w 2024 roku. • 0,12% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Immova charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Immova wynosi 96 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 54 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 167 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 54 tys. zł a 167 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
32 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 96 tys. zł w 2025 roku. • 19 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 54 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 167 tys. zł w 2025 roku. • 46 tys. zł w 2024 roku. • 27 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
471 342
zł.
Koszty operacyjne Immova wyniosły
1 233 981
zł.
Wynagrodzenia stanowią
38%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
157 114 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 471 342 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
12.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
38% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Immova wyniosła 1 560 856 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 540 093 zł.
a
ktywa trwałe to 20 762 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 560 856 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 061 821 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 499 035 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 520 285 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 560 856 zł w 2025 roku. • 745 102 zł w 2024 roku. • 611 892 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 30%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 94%.
Marża operacyjna wyniosła 32%.
Marża netto wyniosła 26%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 31.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Immova wyniosły 1 061 821 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 560 856 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 68%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 353 940 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 061 821 zł w 2025 roku • 712 735 zł w 2024 roku • 600 717 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 68% w 2025 roku • 96% w 2024 roku • 98% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Immova wykazała przychody na poziomie 1 809 234 zł.
Organizacja zarobiła 513 944 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 47 276 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 466 668 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 15 759 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 47 276 zł w 2025 roku • 3099 zł w 2024 roku • 734 zł w 2023 roku