Specjalizacja w dostarczaniu rozwiązań IT|Wsparcie w zakresie analizy, rozwoju i utrzymania aplikacji|Zespół z certyfikatami Atlassiana|Elastyczne modele rozliczeń|Realizacja projektów w trybie zdalnym
Jira Masters to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań projektowych w dziedzinie technologii informacyjnej, koncentrująca się na wsparciu biznesów w zakresie analizy, rozwoju oraz utrzymania aplikacji. Działając na rynku globalnym, Jira Masters angażuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających certyfikaty Atlassiana, którzy są w stanie interpretować różnorodne potrzeby klientów i proponować im efektywne rozwiązania. Ich unikalny proces pracy zaczyna się od dokładnego zrozumienia wymagań biznesowych klienta, co pozwala na stworzenie produktu odpowiadającego na konkretne potrzeby. Zespół Jira Masters przeprowadza szczegółowe analizy, a następnie tworzy i testuje rozwiązania, aby zapewnić zgodność z oczekiwaniami zleceniodawców. Dokumentacja każdego etapu oraz współpraca przy wdrożeniu produktu to kluczowe elementy ich podejścia, co pozwala na elastyczne adaptowanie się do zmian wymagań i efektywne zaspokajanie potrzeb biznesowych. Oferują różne modele rozliczeń, takie jak Fixed Scope and Price czy Time & Materials, co zwiększa komfort współpracy z klientami.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Jira Masters osiągnęła 634 904 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 634 432 zł. Pozostałe przychody to 472 zł.
Całkowite koszty wyniosły 473 636 zł.
Zysk netto wyniósł 161 268 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
395 308 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 634 904 zł w 2024 roku. • 239 596 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
122 857 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 161 268 zł w 2024 roku. • 38 411 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Jira Masters wynosi 1 214 309 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
152 562 zł a 2 243 816 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
874 358 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 214 309 zł w
2024 roku. • 339 951 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Jira Masters wynosi 177 tys. zł.
EBITDA Jira Masters wynosi 181 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
134 884 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 177 344 zł w
2024 roku. • 42 460 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
138 150 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 180 611 zł w
2024 roku. • 42 460 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Jira Masters mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Jira Masters.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 22 lipca 2025 (MSiG nr 140/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 753830. JIRA MASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029378. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2023.
[RDF/751210/25/522]
MSiG 140/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 753829. JIRA MASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029378. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2023.
[RDF/751210/25/121]
MSiG 140/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 794263. JIRA MASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029378. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2023.
[RDF/637736/24/803]
MSiG 141/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 02.04.2023 DO 31.12.2023
Poz. 794262. JIRA MASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029378. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.04.2023.
[RDF/637736/24/402]
MSiG 141/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 02.07.2024 okres OD
02.04.2023 DO 31.12.2023
Poz. 243270. JIRA MASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001029378. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 04.04.2023.
[WA.XII NS-REJ.KRS/18328/23/739]
MSiG 79/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 04.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. JIRA MASTERS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1.
POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat
WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość
WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL.
ANTONIEGO KOCJANA nr domu 1B nr lokalu 13 kod
pocztowy 01-473 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
3. Adres poczty elektronicznej KONTAKT@JIRAMASTERS.PL 4. Adres strony internetowej WWW.
JIRAMASTERS.PL Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 02.04.2023 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. LĄD 2. MACIEJ JAKUB 3. [ukryto]
5. 73 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3.650,00
ZŁ. 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. LĄD 2. MACIEJ JAKUB 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. HRYC LĄD 2. AGATA EWA
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 02
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM
W ZAKRESIE INFORMATYKI 1 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 2 2. 62
03 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI 3 2. 62
09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH
I KOMPUTEROWYCH 4 2. 70 22 Z POZOSTAŁE
DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Jira Masters nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Jira Masters wynosi 0,15%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2024 roku. • 0,41% w 2023 roku. • 0,15% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Jira Masters charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Jira Masters wynosi 35 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 19 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 64 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 19 tys. zł a 64 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 26 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 35 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 19 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 64 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Jira Masters wyniosły
457 088
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Jira Masters wyniosła 228 650 zł.
a
ktywa trwałe to 21 233 zł.
a
ktywa obrotowe to 207 417 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 228 650 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 204 679 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 23 971 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 138 306 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 161 268 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 228 650 zł sumy bilansowej i 204 679 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 90 343 zł sumy bilansowej i 43 411 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 78,79%.
Marża operacyjna wyniosła 27,95%.
Marża netto wyniosła 25,4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
28 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
9 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
10 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
9 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Jira Masters wyniosły 23 971 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 228 650 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 10,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 22 961 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 23 971 zł w 2024 roku • 46 932 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
42 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 10% w 2024 roku • 52% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Jira Masters wynosi 8,65 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 8,65 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 4,03, czyli same środki pieniężne pokrywają 403% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 97 tys. zł należności i inne: 111 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 8,65 zł, z czego 4,03 zł w gotówce.
8,65
płynność bieżąca
8,65
płynność szybka
4,03
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 6,73 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 8,65 w 2024 roku • 1,92 w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Jira Masters wynoszą 454 911 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 385 449 zł, czyli 85% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 64 227 zł, czyli 14% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to amortyzacja: 3267 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem455 tys. zł
Usługi obce385 tys. zł · 85%
Zużycie materiałów i energii64 tys. zł · 14%
Amortyzacja3 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe2 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 455 tys. zł w 2024 roku • 196 tys. zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, amortyzacja. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Jira Masters wykazała przychody na poziomie 634 904 zł.
Organizacja zarobiła 177 778 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 16 510 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 161 268 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,3% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
12 627 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 16 510 zł w 2024 roku • 3883 zł w 2023 roku
Organizacja Jira Masters wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki".
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 51% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 25% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:634 429,91
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów634 429,91
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej454 910,84
I. Amortyzacja3 266,68
II. Zużycie materiałów i energii64 227,27
III. Usługi obce385 448,64
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 968,25
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)179 519,07
D. Pozostałe przychody operacyjne2,15
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2,15
E. Pozostałe koszty operacyjne2 177,35
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne2 177,35
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)177 343,87
G. Przychody finansowe471,96
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)89,05
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne382,91
H. Koszty finansowe38,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne38,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)177 777,83
J. Podatek dochodowy16 510,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)161 267,83
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Jira Masters składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 14 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-14
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−15 dni30-06-2025
2023
−13 dni02-07-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ląd Maciej posiada 73 udziały, które stanowią 73% firmy.
Pozostałe 27% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 04.04.2023 jest Ląd Maciej kontrolujący
73% udziałów.