Organizacja Fromatech Ingredients Poland osiągnęła 1 288 790 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 288 312 zł. Pozostałe przychody to 479 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 236 922 zł.
Zysk netto wyniósł 51 390 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 455 540 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 288 790 zł w 2025 roku. • 886 714 zł w 2024 roku. • 377 710 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 28 673 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 51 390 zł w 2025 roku. • 37 651 zł w 2024 roku. • -5957 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fromatech Ingredients Poland wynosi 1 130 815 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
66 063 zł a 3 221 976 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 439 504 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 130 815 zł w 2025 roku. • 769 267 zł w 2024 roku. • 251 807 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fromatech Ingredients Poland wynosi 61 tys. zł.
EBITDA Fromatech Ingredients Poland wynosi 61 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
39 314 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 61 357 zł w
2025 roku. • 42 093 zł w
2024 roku. • -17 272 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
39 314 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 61 357 zł w
2025 roku. • 42 093 zł w
2024 roku. • -17 272 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Fromatech Ingredients Poland wynosi 4 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fromatech Ingredients Poland wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fromatech Ingredients Poland wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Fromatech Ingredients Poland charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fromatech Ingredients Poland wynosi 26 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 9 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 52 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 9 tys. zł a 52 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
11 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 26 tys. zł w 2025 roku. • 16 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 9 tys. zł w 2025 roku. • 6 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 52 tys. zł w 2025 roku. • 35 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
982 120
zł.
Koszty operacyjne Fromatech Ingredients Poland wyniosły
1 226 955
zł.
Wynagrodzenia stanowią
80%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
337 087 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 982 120 zł w 2025 roku • 694 001 zł w 2024 roku • 307 947 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
80% w 2025 roku •
82% w 2024 roku •
81% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fromatech Ingredients Poland wyniosła 198 355 zł.
a
ktywa obrotowe to 198 355 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 198 355 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 110 271 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 88 084 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 72 280 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 198 355 zł w 2025 roku. • 79 350 zł w 2024 roku. • 53 795 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 26%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 58%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -282.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fromatech Ingredients Poland wyniosły 110 271 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 198 355 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 56%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 27 760 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 110 271 zł w 2025 roku • 42 656 zł w 2024 roku • 54 752 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 23 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 56% w 2025 roku • 54% w 2024 roku • 102% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fromatech Ingredients Poland wykazała przychody na poziomie 1 288 790 zł.
Organizacja zarobiła 61 234 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 9844 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 51 390 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 16% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4147 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 9844 zł w 2025 roku • 4220 zł w 2024 roku • 1550 zł w 2023 roku
Organizacja Fromatech Ingredients Poland wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju".
Organizacja wykazała przychód większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.06%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 66% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.06%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 86 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 97 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+86
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 7 dni09-04-2026
2024
+8 mies. 28 dni09-04-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Fromatech Ingredients B.v. posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 12.05.2023 jest Fromatech Ingredients B.v. kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 15.03.2023 do 12.05.2023: • Ilków Diana (50% udziałów) • Czarnecki Marcin (50% udziałów)
Reprezentacja
Pruijssers Peter Arie
zarząd
Funkcja: członek zarządu
Podobne organizacje do
FROMATECH INGREDIENTS POLAND